Вівторок, 22 Червня, 2021

Що насправді пов’язує Тіну Кароль і Олександра Попова та чи був між зірками роман: “Він підкатує до Тіни…”

Деякий час мережою ширилися чутки, що Тіна Кароль надала перевагу Олександру Попову, а не Балану. Хто ж до кого залицявся?

Поки між Тіною Кароль та Даном Баланом розгорталася неймовірна хімія, деякі глядачі помітили, що між Олександром Поповим та поп-дівою є почуття. І поки одні “шиперили” молдавського мачо та співачку, інші пошепки розповідали про те, що між телеведучим та найвідомішою білявкою України справжнє кохання.

Кокетка Тіна Кароль

Не всі помітили, але Тіна Кароль фліртувала не тільки з Даном Баланом, а й з вищевказаним телеведучим. У соціальній мережі Instagram доволі повно нарізок та відеороликів з поп-дівою, яка всіляко використовує жіночі хитрощі перед Олександром, а той не може відвести від неї очей.

Саме через це шанувальники співачки запідозрили, що між ними не тільки робочі стосунки. Втім, через ажіотаж на “Голосі країни” журналістам навіть не приходило у голову спитати у артистки про Попова.

“Він підкатує до Тіни вже дуже давно… То в неї були інші приоритети в житті. Дан Балан мелькав на шоу і лише дражнив її, то ще щось… А тут з часом може Тіна вже і погодиться прийняти залицяння давнішнього прихильника… Так буває, це життя”, — цитують глядачів  редактори Today.ua.

Інші стверджували, що в Олександра Попова насправді є кохана, а все це гра на камеру. Однак, невдовзі після гаміру навколо них з Тіною стало відомо, що Олександр давно порвав стосунки з обраниц Анною Антоновою. А Тіна Кароль тим часом розповідала, що закохана. І як з’ясувалося завдяки Володимиру Завадюку, це був не Дан Балан.

Нагадуємо, що мережею також ширяться чутки про роман Тіни з бізнесменом та власником каналу “1+1” Ігорем Коломойським. Втім, підтвердження цим чуткам також немає.

Поділіться статтею

Фото взяте на просторах мережі.

Гороскоп на 22 червня 2021 року: складність у спілкування та непорозуміння. Для всіх знаків зодіаку

Цей день буде перенасичений непорозуміннями та дивними ситуаціями.
Віктор Павлік і Катя Репяхова

Покинув чоловік? Молода дружина Віктора Павліка повідомила про погані новини, які дуже засмутили її

Катя Репяхова не змогла приховати від підписників свій розбитий вщент настрій і той факт, що на це є причина.

Популярне

Останні новини