Вівторок, 22 Червня, 2021

Промова англійською та розкішні мантії: вагітна Катя Осадча завітала на випускний сина Іллі в елітній школі

Катерина Осадча показала випускний свого старшого сина і продемонструвала зовсім інші вимоги до освіти.

Катя Осадча вже скоро стане мамою аж трьох діток. На дивлячись на своє цікаве положення і доволі великий живіт, телеведуча працює не покладаючи рук і не нехтує своїми обов’язками, наче нічого і не змінювалися. Катя продовжує дивувати своїх шанувальників героїчним материнством, працьовитістю та професіоналізмом.

Випускний Іллі Поліщука

Сьогодні відбулася церемонія випуску у старшого сина Катерини Осадчої Іллі Поліщука, який народився від першого шлюбу Каті з політиком. Хлопець вчився у незвичайні школі і серйозно готувався до вступу увесь цей час.

Телеведуча добре підготувалася до візиту до елітного учбового закладу. Зірка одягнула білий брючний костюм з зав’язками на декольте, зробила елегантний макіяж та укладання і відправилася на урочистий захід. Прощання з школою відбулося на стадіоні. Посередині поставили спеціальний екран, а учнів і батьків розсадили навколо. Усі випускники були одягнуті у мантії та.

Скріншот сторінки Каті Осадчої.

Сама церемонія проводилася англійською мовою. На екрані заможним батькам показали, чим займалися їхні діти увесь цей час. Виявляється усі талановиті як один. Хтось показував атлетичні вміння, хтось творчі здібності.

Нагадуємо, що про третю вагітність Катерини Осадчої стало відомо з одного з випусків її телепередачі. Катя вже є мамою старшого сина Іллі та молодшого сина Івасика від шлюбу з Юрієм Горбуновим. На цей раз користувачі мережі дуже сподіваються, що доля подарує зірковому подружжя прекрасну дівчинку.

Поділіться статтею

Фото взяте на просторах мережі.

Гороскоп на 22 червня 2021 року: складність у спілкування та непорозуміння. Для всіх знаків зодіаку

Цей день буде перенасичений непорозуміннями та дивними ситуаціями.
Віктор Павлік і Катя Репяхова

Покинув чоловік? Молода дружина Віктора Павліка повідомила про погані новини, які дуже засмутили її

Катя Репяхова не змогла приховати від підписників свій розбитий вщент настрій і той факт, що на це є причина.

Популярне

Останні новини