Ольга Фреймут вийшла в люди в екстремальному міні та на височенних підборах: зібрала на собі всі погляди

Ні для кого не секрет, що Ольга Фреймут не соромиться відкрито висловлювати свою думку про ті чи інші речі, якою б невтішною вона не була. Марку суворої ревізорки телезірка підтримує відповідним стилем — стримані костюми, лаконічний макіяж, нічого зайвого і вже тим більше викликаючого.

Ольга Фреймут
Ольга Фреймут

Втім, як справжня жінка, Ольга вміє дивувати, що на зробила і на цей раз. Так, у себе в Інстаграмі Фреймут опублікувала фото, на якому вона позує в блідо-жовтому костюмі, що складається з блузи та спідниці довжини вище коліна. Тканина така тонка, що навіть злегка просвічується. Доповненням образу послужили лавандові туфлі-човники на високих підборах, рівна укладка і макіяж з червоною помадою.

Судячи з усього, це архівний кадр зі зйомок програми “Ревізор” або “Інспектор Фреймут”, оскільки поряд Ольгою можна помітити членів знімальної групи, а сам знімок був опублікований на честь її професійного свята — Дня журналіста.

Скріншот з Інстаграму Ольги Фреймут
Скріншот з Інстаграму Ольги Фреймут

Треба сказати, що героїня нашої сьогоднішньої статті завжди виглядає елегантно, жіночно і з голочки, тому навіть такі, здавалося б, вульгарні деталі, як занадто тонка тканина і екстремальна довжина, не виглядають на ній відштовхуюче провокаційно.

До речі, окрім кар’єри на телебаченні, Ольга пише книги з етикету і проводить майстер-класи хороших манер, причому деякі з них можна подивитися безкоштовно в соціальних мережах.

Ольга Фреймут повчила українців їсти устриці
Ольга Фреймут повчила українців їсти устриці

Її відеоуроки завжди збирають безліч коментарів, причому далеко не завжди вони несуть добрий посил. Втім, Фреймут не звертає на це уваги, а якщо й звертає, то завжди іскрометно відповідає, чого у неї варто повчитися.

Схожі новини