Головбух з сільгоспу: Алла Пугачова вразила виглядом на раритетному фото часів шлюбу з Філіпом Кіркоровим

Алла Пугачова вже більше 50 років на великій сцені, і всі ці роки вона знаходиться під пильною увагою публіки, преси і папараці.

Примадонна уособлює собою цілу епоху в музичній індустрії, а багато сучасних артистів вважають її ключовою фігурою в розвитку вітчизняної естради. Саме тому в соціальних мережах продовжують з’являтися все нові і нові фанатські акаунти Алли Борисівни, де регулярно публікуються не лише свіжі, а й архівні знімки Пугачової.

Алла Пугачова
Алла Пугачова на сцені

На цей раз користувачів розбурхав кадр часів шлюбу Примадонни і Філіпа Кіркорова. Це практично справжній компромат на короля і королеву російської сцени, адже вони зображені під час застілля і, ймовірно, під градусом. Алла ще носила пишну руду зачіску і чорні балахони, а у Філіпа було довге волосся, яке можна було зібрати в хвіст.

Архівне фото Алли Пугачової та Філіпа Кіркорова з застілля
Архівне фото Алли Пугачової та Філіпа Кіркорова з застілля

Коментатори розбушувалися не на жарт, хоча деякі з них помітили, що зараз артистка виглядає набагато молодше, притому що з тих пір пройшло багато років:

  • “Віджигає Алла Борисівна, але, по-моєму, зараз вона виглядає молодше, ніж тоді”;
  • “Тут ще на людину схожа, а не на гумову ляльку, і ніщо людське їй не чуже”;
  • “Побув її чоловіком — і зірка. Скількох через ліжко вона на сцену виперла?”;
  • “Примадонна тут як головбух з сільгоспу, яка натирила казенних грошей і спетляла з новим коханцем”, — пишуть користувачі мережі.

Не можна не відзначити, що особисте життя Пугачової дійсно бурхливе. Тільки офіційних чоловіків на її рахунку п’ятеро, а останні 20 років вона щаслива в шлюбі з гумористом Максимом Галкіним, разом з яким виховує двійнят Лізу і Гаррі. Діти з’явилися на світ, коли Аллі було вже 64.

Максим Галкін і Алла Пугачова з дітьми
Максим Галкін і Алла Пугачова з дітьми

Більше цікавих фактів про Примадонну дивіться на YouTube-каналі “Одна минута”:

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини