Рятуватимуть стосунки народженням близнюків: Ксенія Мішина розчарувалася в Еллерті та підтвердила кризу

Ксенія Мішина та Олександр Еллерт продовжують будувати романтичні стосунки і радувати шанувальників своїм прикладом. Здається, що між молодими людьми взагалі немає ніяких конфліктів та сварок. Втім, виявилося, що це ілюзія. Ксенія Мішина підтвердила, що було місце і розчаруванням, і кризам.

Труднощі у відносинах та розчарування

Нещодавно відома українська акторка Ксенія Мішина запросила своїх підписників на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram поставити їй декілька запитань, на які вона щиро відповість. Тому не дивно, що більшість людей зацікавилися саме справжнім плином стосунків Ксенії та Олександра.

Скріншоти сторінки Ксенії Мішиної.

Так, одна з підписниць запитала, чи були у пари важкі періоди у стосунках, на що Ксеня Мішина відповіла хоч і змазано, але не заперечила. Мовляв, у всіх буває.

Також було поставлено питання і про розчарування у своєму коханому, на що Ксенія також відповіла, що стаються і розчарування, і “очарування”, і так далі.

Питання про дітей

Не змогла уникнути зірка і питань про дітей. Підписники знову і знову запитують знаменитість, чи хоче вона від свого обранця дітей. Акторка не стала приховувати — мріє про близнючок, а її коханий про близнюків.

Скріншот сторінки Ксенії Мішиної.

Цікаво чи пов’язані попередні факти з тим, що пара мріє обзавестися спільною дитиною? Все ж таки у Ксенії та Олександра ще є діти від минулих шлюбів. Буде нелегко.

Нагадуємо, що близько місяця тому мережою ширилися чутки про розрив стосунків Ксенії та Олександра. Їх породила сама акторка, коли відписалася від Еллерта та видалила усі спільні фотографії з ним. Згодом стало відомо, що пара залишилася разом. Втім, здогадки стосовно сварки не заперечували.

Популярне зараз

Схожі новини