Що відомо про роман Святослава Вакарчука з підопічною Христиною Соловій: розлучення з дружиною було явним

Святослав Вакарчук розвівся зі своєю дружиною після 20 років шлюбу. Всіх подробиць такого вчинку чоловік не розкриває.

Святослав Вакарчук. Ця знаменитість не була помічена у любовних скандалах до того моменту, як на “Голосі країни” не з’явилася молода учасниця лемківського походження – Христина Соловій.

Христина Соловій на проекті “Голос країни”. Кадр взято з телепередачі.

Причарувала співачка-початківець тренера своєю щирістю та відданістю своїй етнічній пам’яті. Христина – з заходу України, як і Святослав Вакарчук, тож музиканти одразу порозумілися.

Після завершення “Голосу країни”, Соловій почала тісно співпрацювати зі Святославом.

“Ми дуже швидко знайшли компроміс”, – коментувала свою історію з Вакарчуком Христина.

Цікаво, що співачка стала першою артисткою, яку почав продюсувати Святослав. Саме тому прихильники і почали підозрювати, що між артистами є стосунки. Та в інтерв’ю Яніни Соколової Христина запевнила, що до Вакарчука її привів певний “меценат”, який захотів лишитися анонімним. Чоловік має також лемківське походження та надає перевагу непублічності.

На піку розпалу теми про розлучення Святослава та Лялі Фонарьової, знову стало актуальним питання про його роман з Христиною.

Та сама дівчина однозначно дала відповідь на нього ще рік тому. Соловій вирішила відважно прокоментувати стосунки з продюсером її першого альбому.

Всі плітки вважає артистка повною нісенітницею та вигадками. Розповідати про роман їй немає чого, адже Христина не мала такого роду відносин з Вакарчуком.

реклама

Поділіться статтею

Світлана Лобода

Як виглядала Світлана Лобода в дитинстві: “Таку природну красу зіпсувала пластикою”

Мама Світлани Лободи привітала доньку з днем народження та поділилася дитячими фотографіями своєї улюблениці. Прихильники відразу розчулилися — Світлана в дитинстві була надзвичайно милою та красивою дівчинкою. Дехто здивувався, наскільки артистка перекроїла себе за останні роки.
Мама Дзідзьо їздить на заробітки, щоб звести кінці з кінцями

Поки Дзідзьо заробляє мільйони і дарує колишній елітні квартири, його мама вимушена їздити на заробітки

Поки Михайло Хома, який більш відомий під псевдонімом Дзідзьо, вирішував свої питання пов'язані з розлученням, ніхто і не помітив маму співака. Жінка вимушена їздити за Дзідзьо віддав дружині елітну квартирукордон, щоб триматися на плаву, а її син тим часом дарує колишній елітні апартаменти.
Колишня дружина Валерія Меладзе відверто розповіла про їхнього покійного сина

Колишня дружина Валерія Меладзе відверто розповіла про їхнього покійного сина: “Він зустріне мене там”

Колишня дружина Валерія Меладзе Ірина зважилася на відверту розповідь. Подружжя разом виховувало трьох доньок, однак, як виявилося, у них народився ще й син, який помер через 10 днів після народження. З того дня пройшов 31 рік, але Ірині все ще тяжко пригадувати трагічний для неї день.
Сестра Ротару Ауріка показала ідеальне молоде обличч

Сестра Ротару Ауріка показала ідеальне молоде обличчя та осину талію: Софію так не молодили навіть за гроші

Софія Ротару - беззаперечно яскрава зірка українсього шоу-бізнесу та улюблениця СНД. Вже давно не секрет, що її родина славиться талантами. Ось і сестра Ауріка вирішила не ховатися у тіні відомої родички та заявити про себе. Подивіться, якою неймовірною красою може похизуватися жінка.
Олега Винника спіймали на обмані

Олега Винника спіймали на обмані: стосунки головного вовка країни і його вовчиць погіршуються через гроші

Улюбленець української публіки Олег Винник потрапив у немилість власних фанатів. Зараз користувачі мережі масово залишають під публікаціями артиста невдоволені відгуки та коментарі, які мають привернути його увагу. Що сталося між кумиром мільйонів та його фан-базою, читайте у статті.

Популярне

Останні новини