Хто оточує Андрія Шевченко: все, що відомо про дружину та чотирьох дітей тренера збірної України по футболу

Тренер збірної України з футболу, а також зірка київського "Динамо" Андрій Шевченко в звичайному житті люблячий чоловік і турботливий багатодітний батько.

Футбольна кар’єра героя нашої сьогоднішньої статті стартувала ще в дев’яностих. За його плечима почесне звання Заслуженого майстра спорту України, безліч спортивних нагород і навіть найпрестижніша з них – “Золотий м’яч”, володарем якого він став у 2004 році, коли грав у складі “Мілана”.

Андрій Шевченко з Золотим м'ячем
Андрій Шевченко з Золотим м’ячем

Все його життя тісно пов’язане з постійними тренуваннями, що важко поєднувати з образом зразкового сім’янина. Проте, Андрій таким є. У переможному 2004-му він одружився з американською моделлю Крістен Пазік.

Майбутнє подружжя познайомилося на одній з вечірок для гравців “Мілана”. Крістен була давньою прихильницею цього футбольного клубу, тому, побачивши Шевченка особисто, не посоромилася підійти до нього, щоб привітати з успіхами. Потім було безліч дзвінків, зустрічей, повідомлень – так і зав’язався їхній роман довжиною ось уже в 17 років.

Андрій Шевченко та його дружина Крістен Пазік
Андрій Шевченко та його дружина Крістен Пазік

За час спільного життя у пари народилося четверо дітей, причому всі хлопчики – Джордан, Крістіан, Олександр і Райдер-Габріель. Зараз їм 16, 14, 8 і 7 років відповідно.

Родина Андрія Шевченко
Родина Андрія Шевченко

Коли Шевченко був футболістом, часу на сім’ю практично не було, зате нинішня кар’єра тренера дозволяє надолужити згаяне:

“Мій вільний час присвячений родині, Крістен і дітям. У мене ж їх четверо – всі різного віку і у кожного свої захоплення”, – розповідав Андрій.

Андрій Шевченко з синами
Андрій Шевченко з синами

По стопах знаменитого батька пішов лише Крістіан – хлопчик тренується в академії “Челсі”. Джордан з великим інтересом дивиться матчі, а просто так пограти в футбол з татом люблять усі сини. До речі, наразі сімейство живе в Англії, але в Україні вони бувають регулярно.

Поділіться статтею

Святий Афіноген

Свято 29 липня 2021: день пам’яті святого Афіногена – що можна і чого не можна робити

Святий Афіноген мав 10 учнів з якими ніс у народ вчення Христа. Чоловік та його послідовники поплатилися за свою чисту віру.
Філіп Кіркоров і Алла Пугачова

Зірки, які приховують своє справжнє походження за милозвучними псевдонімами: Кіркоров, Пугачова та інші

Деякі зірки вимушені брати псевдоніми, щоб приховати своє справжнє походження за помпезністю та оригінальністю.
Сергій Сосєдов

До Сергія Сосєдова залицяється заможна красуня: покровителька скористалася нагодою і піклується про зірку

Сергій Сосєдов став заручником солодкого полону. Тепер про критика є кому піклуватися.
Ані Лорак

Ані Лорак після розлучення з Муратом зробила пам’ятне тату: поп-діва не може чи не хоче прощатися з минулим?

Співачка завжди дорожила своєю природною вродою, але ризикнула і наважилася зробити татуювання. Розбираємо його символізм для Ані Лорак.

Популярне

Останні новини