Син Софії Ротару та її невістка чекають на дітей: родина повернулася у Київ та накрила стіл з чудової нагоди

Не дивлячись на те, що Софія Михайлівна змолоду мріяла стати мамою, у її житті народився лише один єдиний син — Руслан Євдокименко. Хлопця виховали інтелігентною, добросовісною та високоморальною людиною. Він одружився лише раз і досі проживає з коханою дружиною Світланою, з якою народив двоє дітей — Софію та Анатолія. Так, він назвав своїх спадкоємців у честь батьків.

Зібралися за одним столом

Скріншот нещодавно опублікованого stories Руслана Євдокименко.

Зараз родина є розкиданою по різних куточках світу: Софія проживає разом зі своїм коханим у Нью-Йорку; Руслан, Світлана та їхній син Анатолій є жителями Лондона, а Софія Михайлівна залишилася на батьківщині у Києві. Але родина постійно навідується до одне одного в гості та проводить разом час.

На цій неділі особливо. Для того, щоб повечеряти разом. Анатолій, який є популярним ді-джеєм, приїхав до Києва, щоб влаштувати справжню вечірку. Близько місяця уся сім’я активно рекламувала його виступ на особистих сторінках в соціальній мережі Instagram, і ось цей день настав. І звісно ж ніяк не можна пропустити вечерю у повному складі. Руслан Євдокименко опублікував на особистій сторінці фотографію, яку дописав наступним чином: “Чекаємо на дітей”. На фотографії був зображений святково накритий стіл.

З цією родини насправді варто брати приклад, адже при неймовірній навантаженості кожного її члену, вони завжди знаходять час поспілкуватися та поділитися враженнями. Не кажучи про неймовірно підтримку та взаємопоміч. До того ж за ними та їхнім життям неймовірно приємно спостерігати.

Схожі новини