Олена Кравець повідомила про травму: забрали в лікарню, зробили гіпс – участь у новому шоу під питанням

Олена Кравець стала ведучою шоу "Твій день" та сьогодні зірка на роботу вийти не змогла. Травма лишила знаменитість вдома.

Олена Кравець стала відома завдяки участі у проекті “Вечірній Квартал”. Вона єдина жінка, яку приняли у сценічний колектив. Також гумористка стала ще й обличчям “Жіночого кварталу”. Цього року Олені пощастило стати частиною нового проекту “Твій день” на телеканалі “1+1”.

“Ділюся з вами новиною! Олена Кравець приєднається до команди ведучих шоу “Твій день”, – написала на своїй сторінці в Інстаграмі знаменитість.

Та сьогодні, 1 липня, стало відомо, що артистка вже не вийшла на роботу. Причина поважна – травма.

З колегами Олена сьогодні вийшла у прямий ефір, щоправда, ведучу підключили онлайн. Вона пояснила, що травмувалася у дуже дивний спосіб: заплуталася у штанях, коли одягалася і впала. Як результат – перелом кістки.

Пригоди Олени не закінчилися: вона поїхала у лікарню. Їй наклали гіпс. Тепер нога у пластику, але почуття гумору та гарного настрою – не втрачено. Прямо в ефірі зірка показала, як зараз виглядає її кінцівка.

Олена Кравець зламала кістку

Коли вийде на роботу Олена Кравець – невідомо, але колеги дуже тепло поставилися до знаменитості. Її покликали у студію, а на рахунок гіпсу вирішили, що це буде новою фішкою програми. Пообіцяли навіть розмалювати його. Зірці ж побажали міцного здоров’я.

На даний момент – це єдиний коментар від Кравець стосовно її стану здоров’я. Артистка ще не оголосила, чи буде переривати роботу у проекті. Побажаємо знаменитості міцного здоров’я!

Поділіться статтею

Олександр Педан та Ольга Фреймут

“Роман” Ольги Фреймут та Олександра Педана: що насправді було між зірками, окрім поцілунків і дивних натяків

Зо насправді відбувалося між партнерами по телепрограммі Олею Фреймут та Олександром Педаном?
Ксенія Мішина

Після розставання з Еллертом Ксенії Мішиній знадобилася допомога лікарів: “Нічого не можу робити”

0
Відома українська акторка і головна героїня першого сезону романтичного реаліті "Холостячка" Ксенія Мішина повідомила про чергову біду в своєму житті.
Анна Богдан і Михайло Заливако

Переможниця “Холостяка-11” Анна Богдан розкрила правду про стосунки з Михайлом Заливако: “Просто живемо”

0
Переможниця 11 сезону реаліті-шоу "Холостяк" Анна Богдан розповіла, як складаються її стосунки з Михайлом Заливако через кілька місяців разом.

Популярне

Останні новини