Чому Наталія Сумська ніколи не показує свою 11-річну онучку: дівчинку акторка вимушена утримувати самостійно

Наталія Сумська розповіла, що мусить утримувати дорослу доньку. Турботи про онучку теж лягли на плечі славетної акторки.

Народна улюблениця Наталія Сумська виявилася дуже мужньою та відповідальною жінкою. Артистка не просто підтримала доньку у скруті, а взяла всі турботи про піклування про неї та свою онучку.

Наталія Сумська з донькою (праворуч)
Наталія Сумська з донькою (праворуч)

Історія Дарини Сумської достатньо драматична. Молода перспективна акторка вийшла заміж за коханого чоловіка Юрія Трофименка. Він взяв всі турботи про родину на себе, а Дарина, яка шість років пропрацювала в Академічному ансамблі Державної прикордонної служби України – звільнилася. Пішла з роботи, аби дати обранцю домашній затишок.

Також жінка народила дитину.

Та три роки тому сталося у цій родині горе: годувальник помер, а донька Наталії Сумської, яка стала повноцінною домогосподаркою, так і не змогла знайти роботи. Мати, попри те, що Дарині скоро 40 років, вирішила взяти всі турботи по її утриманню на себе. Буквально рада кожній роботі та кожному проекту.

Наталія Сумська в програмі Зірковий шлях
Наталія Сумська в програмі Зірковий шлях

Онучка Наталії Сумської

Якщо молодша Ольга Сумська завжди радо ділиться світлинами своїх дітей та онуків з прихильниками, то Наталія звикла тримати особисте життя у секреті.

Відомо, що онучка Сумської-старшої народилася від музиканта. У той час родина жила непогано. З 17 років у Дарини Сумської була власна квартира.

Зростає онучка Наталії у дуже творчій атмосфері. Сама акторка не раз зазначала, що в їх родині люблять театр, музику та гумор. Вважають, що привід для жартів та гарного настрою є завжди.

Поділіться статтею

Влад Яма і Наталія Могилевська

“Найкраща пара”: Влад Яма не стримав своїх почуттів до Наталі Могилевської, які приховував роками

0
Відомий український хореограф Влад Яма публічно звернувся до поп-діви вітчизняної естради Наталії Могилевської, не стримуючи почуттів.
Олександр Педан та Ольга Фреймут

“Роман” Ольги Фреймут та Олександра Педана: що насправді було між зірками, окрім поцілунків і дивних натяків

Зо насправді відбувалося між партнерами по телепрограммі Олею Фреймут та Олександром Педаном?
Ксенія Мішина

Після розставання з Еллертом Ксенії Мішиній знадобилася допомога лікарів: “Нічого не можу робити”

0
Відома українська акторка і головна героїня першого сезону романтичного реаліті "Холостячка" Ксенія Мішина повідомила про чергову біду в своєму житті.
Анна Богдан і Михайло Заливако

Переможниця “Холостяка-11” Анна Богдан розкрила правду про стосунки з Михайлом Заливако: “Просто живемо”

0
Переможниця 11 сезону реаліті-шоу "Холостяк" Анна Богдан розповіла, як складаються її стосунки з Михайлом Заливако через кілька місяців разом.

Популярне

Останні новини