Мати Анастасії Приходько ледь не відібрала її життя через власні принципи: “Я не знала, що на мене чекає”

Анастасія Приходько наважилася на ще один рішучий крок і розповіла про вчинок матері.

Нещолавно співачка Анастасія Приходько розповіла, які помилки допустила через недосвідченість під час перших пологів та стереотипи своєї матері. Мати Анастасії замість неї поставила підпис в заяві про відмову від знеболювання під час пологів. Вона вважала, що труднощі під час пологів зблизять Анастасію з малятком.

З перших вуст

“Мені було 22, коли я готувалася зустріти свою Нану. Я ще не зовсім розуміла, що має статися. Ось вийти на сцену, заспівати, дати інтерв’ю – все зрозуміло. Але народити дитину, ну хто може бути готовий до цього? Хоча, пологів я чекала, як манни небесної. З самого першого дня до останнього у мене були моторошний токсикоз, з яким мені доводилося якось справлятися з-за щільного графіка зйомок і гастролей. І в останні дні я вже просто знемагала. Я думаю, це відчуття знайоме кожній мамі: “аби народити”. Просто я не знала ще тоді, що мене чекає 12 годин пекельного болю, від якої я буду втрачати свідомість в буквальному сенсі. Це зараз всіх вчать дихальної техніки, прийняття, розслаблення і все в цьому роді, хоча не можу сказати, що це рятує. А тоді цього не було. Моя мама, замість мене, підписала відмову на всі види знеболення, в тому числі і епідуралку, мотивуючи тим, що “я повинна зрозуміти, що таке пологи і тоді дитина буде мені важлива, і я усвідомлюю це”! – поділилася Приходько.

Зараз Анастасія розуміє, що материнські почуття не пов’язані з болем під час пологів.

“Звичайно, це неправильно, кожному своє. І образ появи дитини на світ ні в якому разі не позбавляє жінку звання мами і не зменшує її прав чи материнського щастя! Хіба любов до дитини пропорційна кількості болю або випробувань? Але тоді я не усвідомлювала нічого, крім болю. Я повзала, лаялася, кричала так, що приходили лікарі з сусідніх поверхів, – згадала зірка.

Співачка пояснила, чому кличе свою дочку Нану ласкавим прізвиськом Чіпі. Це пов’язано з важкими пологами.

“Ви розумієте тепер, чому Чіпі? Тому, що вона моя Чемпіон! Ви уявляєте, скільки всього пройшла ця дівчинка, перш ніж з’явитися на світ і подарувати мені це відчуття найбільшого щастя! Ось правда, любов до дитини приходить по-різному. У мене вона народилася в момент, коли мені поклали її на живіт. Я побачила її і зрозуміла, що заради неї я готова була б ще не раз пройти такий біль!”, – заявила Приходько.

Анастасія поділилася з підписниками архівними фото доньки. Артистка пообіцяла в усі важливі моменти бути поруч з Наною.

Поділіться статтею

Леся Нікітюк

Незаміжня Леся Нікітюк вже невдоволена увагою чоловіків: “Ноги волохаті”. Чому не догодив залицяльник?

34-річна Леся Нікітюк не раз казала, що хоче стати сімейною жінкою. Та свій сильний незалежний характер ведуча не може стримати.
Настя Каменських

Стали відомі учасники концерту до Дня Незалежності на НСК “Олімпійський”: Настю Каменських не покликали

Цього року Україна святкує 30 років своєї незалежності. Дізнайтеся, хто буде вітати нас на урочистому концерті.
Алла Мазур

Стало відомо, ким насправді є брат Алли Мазур: телеведуча довго не наважувалася розповісти про нього

Алла Мазур - дуже скритна особа українського шоу-бізнесу та навіть їй не вдалося приховати своєї рідні.
Ніна Матвієнко

Про доньку Ніни Матвієнко знаємо, а ким стали та як виглядають її сини: справжніх козаків зростила

Ніна Матвієнко має трьох дітей. Якщо за життям її доньки стежить вся Україна, то про синів маловідомо.

Популярне

Останні новини