Володимир Меньшов помер, а його 79-річну дружину Віру Алентову госпіталізували. Що відомо про стан зірки?

Сьогодні на 82 році життя помер Володимир Меньшов. Режисер ввійшов в історію завдяки фільмам "Москва сльозам не вірить" та "Любов і голуби"

Вранці 5 липня стало відомо, що легендарний актор і режисер Володимир Меньшов помер. Чоловік тривалий час лікувався від коронавірусу, але його організм не витримав.

Володимир Меньшов
Володимир Меньшов

Дружину госпіталізували

Лишилася вдовою акторка Віра Алентова. Жінка зіграла головну роль у картині “Москва сльозам не вірить”. Разом з іменитим чоловіком артистка захворіла на коронавірус.

Кадр з фільму “Москва сльозам не вірить”

Про стан Віри Валентинівни близькі тривалий час мовчали. Лікується артистка в одній зі столичних клінік Росії. В якому вона зараз стані і чи мала змогу бачитися з Володимиром – не повідомляється.

Виявляється, Віра та Володимир були разом майже все життя. Вони одружилися на другому курсі театрального інституту, роки тільки зміцнили шлюб – пара відсвяткувала золоте весілля.

До речі, за картину “Москва сльозам не вірить” яка прославила талант Алентової, Меньшов отримав Оскар. Бути присутнім не премії, звісно не міг через залізну завісу.

Лишилася батька Юлія Меньшова. Вона сповістила про втрату у своєму мікроблозі в Інстаграмі. Донька режисера зробила це без зайвих коментарів та емоцій. Вона опублікувала архівні світлини та кадр з фільму “Любов і голуби”, де головний герой повторює одну і ту саму фразу:

“Все…Все…Все”

Прощання з Володимиром Меньшовим відбудеться у Москві 8 липня. Вже визначилися з місцем: церемонія проходитиме у Будинку кіно. Багато зірок вже висловили співчуття родині.

реклама

Поділіться статтею

Камалія проміняла одного дідуся на іншого

Камалія проміняла одного дідуся на іншого: мільярдер Мохаммад Захур поступився своїм місцем Поплавському

Популярна українська співачка Камалія вже давно крутиться у світських колах і спілкується в основному з артистами та бізнесменами. Її чоловік половину часу знаходиться за кордоном, а виходити на світське заходи доводиться самотужки. На щастя, у вітчизняному шоу-бізнесі повно кавалерів, які залюбки складають компанію дамам.
Велике кохання Наталії Могилевської

Велике кохання Могилевської, яке затьмарило усіх її чоловіків: придбала житло по сусідству і цілувала п’яти

Наталія Могилевська — розкішна жінка, у якої маса залицяльників. Її шлюб тривалістю у рік, був зруйнований через різні погляди співачки та її обранця на вірність та принциповість, але навіть після невдалого досвіду шлюбного життя, вона змогла зустріти гідну людину, яка досі вважається її найбільшим коханням.

Володимир Кличко розважається з мільйонеркою в Києві, поки його колишня Хейден на дні — усі подробиці

Володимир Кличко не тільки успішний спортсмен та бізнесмен, але і завидний наречений. Після його розриву з американкою Хейден, серце чоловіка залишилося вільним, і претенденток на нього без сумніву купа. Втім, не кожній пощастить хоча б побачити холостяка вживу.
Вагітна Настя Каменських обхопила руками живіт

Вагітна Настя Каменських у сукні з яскравого целофану обхопила руками живіт: “Буде поповнення. Буде двійня”

Відома українська співачка Настя Каменських виступає на вітчизняній естраді близько 14 років. І половину з них інтригує аудиторію можливою вагітністю, яка все ніяк не настає. Зміни у фігурі співачки наштовхують фанатів га думку про її положення, але чи насправді це фантазії?
Тоня Матвієнко показала, як живе її батько

“Шкода, що немає місця в родині”: Тоня Матвієнко показала, як живе її батько після розриву з Ніною Матвієнко

Не так давно стало відомого, що Ніна Митрофанівна розірвала стосунки зі своїм чоловіком після десятків років спільного життя. Зараз велика родина обходиться без голови, який живе та малює на дачі. Нещодавно Тоня Матвієнко показала, як зараз живе її батько.

Популярне

Останні новини