Андре Тан розповів, як жив з дружиною: бачилися лише пів години на день, а дочці не давали гуляти з друзями

Андре Тан у травні цього року розійшовся з дружиною. Тільки зараз дизайнер зміг озвучити все те, що відбувалося у його родині.

Андре Тан – відомий український модельєр. З 11 років він став відвідувати курси шиття. Згодом зробив дизайн одягу справою всього свого життя. Він навчався і практикувався на всесвітньовідомій фабриці Hugo Boss в Німеччині й в британській Saint Martin’s college of Art.

Андре Тан
Андре Тан

Та цікавим є не тільки творчий шлях, а й особисте життя відомого дизайнера. Андре не сильно розповсюджувався про свій шлюб, але прожив у ньому з екс-обраницею Аліною Харечко цілих 12 років. Народилася у пари донька яку приховували від публіки та фанатів.

Андре Тан та Аліна Харечко

З дружиною довелося розлучитися. Вперше на інтерв’ю Маші Єфросиніної модельєр розповів, чому саме вирішив розбігтися зі своєю екс-коханою.

Андре Тан в гостях у Маші Єфросиніної

В ютуб-шоу “Екзамен” чоловік розповів, що однією з причин розлучення стали його постійні відрядження. Був час, за словами Андре Тана, коли він міг бачити дружину лише пів години на день через насичений робочий графік. На вихідних дизайнер їхав на відкриття власних магазинів.

“Не кожна жінка таке може витримати”, – з розумінням каже модельєр.

Також були розбіжності у принципах виховання дочки. Андре вважав, що дитина має бути соціалізованою, а його дружина Аліна – навпаки. У дівчинки була власна вихователька. Забили тривогу батьки, коли після чергової прогулянки з гувернанткою, вони почули, що у дитини немає друзів окрім батьків та різних комах на подвір’ї. Після розлучення донька почала відвідувати гуртки та обзавелася друзями.

 

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини