Усіма улюблений переможець Євробачення Олександр Рибак розірвав стосунки з коханою через галюцинації

Олександр Рибак здивував фанатів важким зізнанням.

Норвезький співак і переможець  конкурсу “Євробачення-2009” Олександр Рибак розповів на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм про свою багаторічну залежність.

Артист заявив, що протягом 11 років приймав снодійне і антидепресанти, які ледь не зруйнували його життя.

Приймав антидепресанти і бачив галюцинації

Співак зізнався, що протягом довгих років приймав антидепресанти та снодійне, які зруйнували його психіку. Хлопець страждав не тільки через поганий психологічний стан, але й фізіологічно. Так, в артиста спостерігалися болі у шлунку, нудота, головні болі і так далі.

Роки залежності від седитивних призвели до того, що змінилася хімія мозку, і Олександр почав бачити галюцинації. За словами співака, це сильно вплинуло на його відносини з людьми. Через це він навіть розстався зі своєю дівчиною Джулією, так як не міг впоратися і з романтичними стосунками, із власною боротьбою одночасно. На даний момент артист вже рік як проходить реабілітацію і потрохи йде на поправку.

Варто відмітити, що хлопець став справжньою світовою зіркою після перемоги на конкурсі і мав шанс на світле майбутнє та розкішну кар’єру. Втім, життя склалося зовсім по-іншому. І співак навіть вдруге поїхав на конкурс де зайняв лише 15-е місце. Стосунки з Джулією було доволі тривалими, а їхній кінець певно доволі травматичним для співака. До речі, на даний момент Олександр розмовляє на російській набагато гірше, ніж раніше.

Поділіться статтею

Олег Винник

Олег Винник зізнався, що робив підтяжку обличчя: тільки так можна утримати любов вовчиць і Таюне

0
Відомий український співак Олег Винник, схоже, з роками тільки молодшає, адже його армія прихильниць невпинно зростає з кожним днем.
Павло Павлік з батьками

Віктор Павлік на річницю сина Павла встановив шикарний пам’ятник: білий мармур, вірші – зворушлива атмосфера

Віктор Павлік минулого року пережив найстрашніше, що може уявити батько: пережив власного сина.
Т/с "День народження Буржуя"

“День народження Буржуя”: як склалася доля акторів та кого ми вже ніколи не побачимо на екрані

Українсько-російський серіал "День народження Буржуя" виходив на екрани 21 рік тому. Зараз деяких акторів ви просто не впізнаєте.
Ірина Білик

Ірину Білик у новому іміджі не прийняли фанати: перевтілення з блондинки в брюнетку не увінчалося успіхом

0
Поп-діва української естради Ірина Білик розбурхала армію шанувальників несподіваним фото в кардинально новому іміджі – була блондинкою, а стала брюнеткою.
Тіна Кароль

Тіна Кароль кардинально змінила зачіску: коротка стрижка, чорний колір. Як оцінили фанати новий образ?

Тіна Кароль - відома українська білявка, яка кардинально змінила стиль. Подивіться, як пасує артистці чорнявий колір волосся.

Популярне

Останні новини