Невже всьому провиною лише одна жінка: куди ділися брати Борисенко та чому їхня зірка раптово згасла?

Колись брати Борисенко були майже найзатребуванішими музикантами в українському шоу-бізнесі. Мільйони дівчат-підлітків мріяли про те, щоб познайомитися з ними, або хоча б побачити вживу на сцені. Втім, після закінчення “Фабрики зірок” хлопці протрималися на Олімпі недовго. Буквально через рік-другий про них усі забули. І хоча вони продовжують займатися музикою, двічі в одну річку не увійдеш.

Причому тут жінка?

Вова Борисенко та Люба Юнак.

Люба Юнак, яка виступає під псевдонімом Лавіка, і Вова Борисенко познайомилися в 2009 році на “Фабриці зірок-3”, учасниками якої обидва були. Люба – як сольна співачка, а Вова разом зі своїм братом-близнюків Сашком. Але роман зав’язався тільки в 2016 році. Артисти довгий час приховували свої відносини і до самого розриву намагалися абстрагуватися від публічності.

Вова згодом одружився з Любою.  Пишне торжество пара влаштовувати не стала. Втім, виявилося, що дівчина не з простих.

“Я ще той “подарунок долі” для романтика. Справа в тому, що у мене свадьбофобія. Головною героїнею торжества я себе категорично не бачу. Хіба що “втекла нареченою”. І так було завжди”, – розповіла співачка в інтерв’ю журналу Viva.

З’ясувалося, що відповідь співачки журналістам була наче пророцтвом. Пара не протрималася разом і двох років. А Вову поглинула депресія. Чи була Люба одною з причин того, що дует не зміг закріпитися у першому ешелоні шоу-бізнесу — невідомо, але не виключено. Адже Володимир увесь сейчас відволікався на особисте життя.

Насправді обидва брати встигли постраждати від коханням. Роман Олександра також закінчився дуже сумно, і він навіть стверджував, що ніколи більше не зможу покохати. Зараз вони пишуть нові пісні і виступають як група “BRO”.
Також Саша та Вова паралельно займаються рекламою і відеопродюсуванням.

Схожі новини