Середа, 3 Березня, 2021

Ольга Фреймут показала фото зі старшою донькою

Відома українська екс-ведуча «Ревізора» Ольга Фреймут рідко показує свою родину у соціальних мережах. Проте цього разу ведуча поділилася знімком зі своєю старшою донькою.

Зіркова учасниця проекту «Танці з зірками» Ольга Фреймут виховує трьох дітей: найстаршу донечку Злату, народжену від шлюбу з британцем Нілом Мітчеллом, і молодших сина Валерія та доньку Євдокію, народжених у шлюбі з продюсером “Нового каналу” Володимиром Локотко.

Днями зірка виклала у мережу фото зі своєю старшою донькою Златою Мітчелл. Фото зроблене у зіркової родини вдома. Ведуча і її донька сидять на дивані, а Ольга Фреймут обнімає Злату за плечі. До того ж сукні у них в одній кольоровій гамі, що підкреслює гармонію у відносинах між мамою та донькою.

У підписі під фото учасниця «Танців» зазначила, що «Ми зі Златою плануємо її майбутнє. Дочка знає, чого хоче. А я поруч, щоб підтримати обдарованість». Також екс-ведуча відмітила, що хоче дати дітям гарну освіту, яка б не суперечила їхнім покликанням. Жінка розповіла, що планує відправити Злату на навчання за кордон.

View this post on Instagram

Ми зі Златою @zlata_mitchell плануємо її майбутнє. Дочка знає, чого хоче. А я поруч, щоб підтримати обдарованість. Хочеться дати дітям гарну освіту, щоб вона пасувала до покликання, – а далі вони самі зорієнтуються, як будувати життя. Зі @studyua ми співпрацюємо давно. На Різдво Злата літала в Америку в мовний табір; зараз шукаємо школу. Якщо Ви також хочете порадитися з професіоналами про освіту для дитини, раджу відвідати онлайн виставку «Освіта за кордоном», відбудеться вона 3-4 жовтня. На виставці будуть представлені 50 університетів та шкіл з Канади, США, Великої Британії та Європи. Всі відвідувачі отримають покроковий план підготовки до вступу в університети за кордоном. Я теж буду спікером, поділюся особистим досвідом у пошуках школи для дочки. Деталі – @studyua

A post shared by FreimutOlia (@freimutolia) on

Під знімком і коментарем зіркової мами відразу розгорілася дискусія стосовно того, що ніхто не хоче лишатися в Україні і позиції ведучої щодо неукраїнської освіти її доньки.деякі прихильники стали на захист Ольги Фреймут і її позиції, аргументувавши це тим, що наша країна не дає можливостей для отримання якісної освіти і мати високий рівень життя. І, звичайно, деякі підтримали учасницю «Танців з зірками» в тому, що можна мати дві батьківщини і однаково їх любити. Хоча деякі не сприйняли репліку Ольги Фреймут про те, що її донька «британка і може мати дві Батьківщини».

Зауважимо, що Злата Мітчелл, якій зараз 14 років, активно займається танцями і створила власний бренд одягу. Він вказує на самостійність дівчини і її внутрішній «стержень». Таким чином дівчинка показала мамі, що знає чого хоче в житті. А Ольга Фреймут пообіцяла донечці допомагати їй у всьому і підтримувати всі її починання і прагнення.

Нагадаємо, що найстарша донька екс-ведучої «Ревізора» та «Інспектора  Фреймут» Злата Мітчелл народилася у Великобританії, а її батько британець. Тож, по факту, у дівчини дві Батьківщини.

Поділіться статтею

Ольга Фреймут

Чому Ольга Фреймут виховує старшу дочку Злату одна та куди подівся її батько-британець

Оля Фреймут добилася слави та визначної кар'єри. Материнство їй також під силу. Про це свідчить хоча б те, що вона сама виховала свою старшу доньку.

Популярне

Останні новини