За серце Злати Огнєвіч буде боротися чоловік, який допомагає жінкам вийти заміж: це не Григорій Решетник

Новий сезон шоу наближається, і вже спливають нові імена.

Зйомки другого сезону романтичного шоу “Холостячка” ідуть повним ходом, а уважні шанувальники та журналісти вже відкривають нові імена, які будуть фігурувати у проекті. Так, нещодавно стала відома особистість учасника, який буде боротися за серце Злати Огнєвич.

Ім’я одного з учасників

Одним з учасників довгоочікуваного шоу буде харків’янин Влад Ясько. Він “засвітився” в групі підтримки Злати під час її виступу на сцені Atlas Weekend 2021 Києві.

Відомо, що хлопець займається бізнесом в соціальних мережах. Чоловік надає послуги з розкрутки особистих сторінок в Instagram для різноманітних брендів та магазинів. Також Влад допомагає багатьом жінкам вигідно вийти заміж. Справа в тому, що 26-річний хлопець знає, як створити враження заможного життя та підвищити попит на дівчину. Такі ж самі послуги він надає і чоловікам, які шукають легких знайомств.

Найняти фірму Влада коштуватиме дорого — тисяча доларів. Також хлопець проводить різноманітні курси і допомагає іншим розібратися у нюансах його роботи.

Варто відмітити, що учасник вже натякає на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram, що бере участь у проекті. Про це кажуть його емоції та той факт, що він не може розсекретити, у чому саме задіяний.

Нагадуємо, що Україна є рекордсменкою по кількості пар, які створилися завдяки проекту “Холостяк”. На даний момент у нас є пара Нікіти Добриніна та Даші Квіткової, Олександра Еллерта та Ксені Мішиної, а також Михайла Заливако та Анни Богдан. Усі ці пари є прекрасним прикладом того, що все можливо навіть на проекті.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини