Перший Холостяк Максим Чмерковський стане суддею шоу “Танці з зірками”: хореограф замінить Чапкіса?

Після смерті Григорія Чапкіса багатьом було цікаво, хто стане наступним суддею. Усі подробиці в статті.

Не так давно з життя пішов легендарний всесвітньо відомий хореограф Григорій Чапкіс. Зірка помер на 92-у році життя і зібрав на власних похоронах неймовірну кількість людей. Після його кончини крісло судді у популярному телевізійному шоу “Танці з зірками” звісно звільнилося.

Хто стане новим суддею?

Телеканал “1 + 1” працює над новим сезоном головного танцювального шоу країни “Танці з зірками”. Нещодавно стало відомо, що місце легендарного Григорій Чапкісом посяде американський танцюрист українського походження Максим Чмерковський.

Хореограф вже встиг засвітитися на українському телебаченні у першому сезоні проекту “Холостяк”, який запам’ятався вітчизняному глядачу найбільше. Також варто відмітити той факт, що максим став переможцем аналогу українського проекту в США “Dansing Stars”.

Інформація про те, що Максим повертається до батьківщини на час зйомок телепроекту з’явилася на офіційній сторінці телеканалу “1+1” в соціальній мережі Instagram. Сам Чмерковський вже виразив свою вдячність у власному мікроблогу та поділився першими емоціями.

Варто відмітити, що не так давно стало відомо про можливість відсутності усіма улюбленого Влада Ями у суддівському кріслі. Цілком імовірно, що зірка навіть не з’явився на кастингу, адже під час оголошення нових суддів Влад Яма вже знаходиться далеко за межами України. Наразі знаменитість зайнятий в інших проектах і зовсім інших ролях. Так, наприклад у ранковому шоу “Твій день” Влад Яма зміг досягти своєї мрії стати телеведучим.

Поділіться статтею

Ольга Фреймут

Хто був першим чоловіком Ольги Фреймут? Імпозантний іноземець, який вщент розбив їй серце та віру в любов

Від першого шлюбу у Ольги Фреймут є донька Злата Мітчел, але як її батько?
Катя Осадча та Юрій Горбунов

Як виглядає жінка, чий тривалий і міцний шлюб з Горбуновим знищила Катя Осадча: вагітність зірки змінила все

Катя Осадча стала новою сторінкою у житті Горбунова, назавжди закривши стару.
Ірина Горова та Потап

Колишня дружина Потапа Ірина Горова покинула Україну: забрала спільного сина та радісно мандрує Європою

Потап та його дружина Ірина Горова вже давно не живуть разом, але виховують спільну дитину. Зараз хлопець з мамою відправився закордон.

Популярне

Останні новини