Олександр Еллерт висловився стосовно розриву з Ксенією Мішиною та пожартував над почуттями акторки: “Драма”

Олександр Еллерт пояснив, що відбувається між ними.

Переможець шоу “Холостячка” Олександр Еллерт після раптової заяви актриси Ксенії Мішиной, що вони порвали, написав неоднозначний пост на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм.

Пояснення Олександра Еллерта

Еллерт вирішив, що буде доречним пожартувати та пояснив підписникам в Інстаграм, що таке драма. Визначення він взяв з української Вікіпедії.

“Драма – один із жанрів драматичних творів. П’єса соціального, історичного чи побутового характеру з гострим конфліктом, який розвивається в постійній напрузі”, – говорить визначення, скріншот якого оприлюднив Еллерт.

Варто відмітити, що зірка наче натякає на професію колишньої дівчини, яка працює саме у жанрі драми.

Олександр оприлюднив скріншот без коментарів. Залишається тільки гадати, на що саме він натякав. У коментарях користувачі висунули свої версії, що хотів сказати Еллерт.

Варто відмітити, що новина про розірвані стосунки застала фанатів пари неочікувано. Тільки нещодавно Олександр та Ксенія разом подорожували і начебто ніщо не передвіщало біди. Більш того, Ксенія розповідала, як їм вдається втримати баланс та не побити горщики. Акторка згадувала, що саме гумор їх рятує. І у моменти, коли вона хоче вбити свого партнера, жарт рятує ситуацію. Здається, лише гумору не вистачало.

Втім, Мішина вирішила розповісти про розставання по-своєму: зірка опублікувала голу спину та зізналася, що стосунки закінчені. Акторка підійшла до питання зі всією серйозністю на відміну від її колишнього обранця.

Поділіться статтею

Камалія і Захур

Камалія присвоїла собі високі рейтинги шоу “Сніданок з 1+1”: “Може, тому що ми з Захуром були там?”

0
Найбагатша співачка України Камалія Захур разом зі своїм чоловіком-мільярдером з'явилися в ефірі ранкового шоу "Сніданок з 1+1".
Олександр Еллерт та Ксенія Мішина

Без Мішиної поруч не сумує: Еллерт після розставання з Холостячкою показав дівчину, яка будить його вранці

0
Переможець романтичного реаліті-шоу "Холостячка" Олександр Еллерт після розставання з Ксенією Мішиною показав, хто тепер будить його вранці.
Архангел Гавриїл

Свято 26 липня 2021 року: церква вшановує пам’ять архангела Гавриїла – права рука Бога, яка несе нам звістку

Архангел Гавриїл є однією з найбільш важливих постатей. Він - несе звістки від Господа та допомагає йому.

Популярне

Останні новини