Як склалася доля Зінаїди Ротару, яка втратила зір та поступилася мрією, щоб навчити Софію співати?

Софія Ротару народилася у багатодітній родині у маленькому селищі. Виявляється, не тільки вона була талановитою дитиною серед рідні.

Родина з шести чоловік, батько-фронтовик та важкі післявоєнні роки – ось, в яких умовах жила Софія Ротару у ранньому дитинстві. Єдиною відрадою для дітлахів був радіоприймач, який всі обожнювали слухати. Старша сестра Зіна завдяки різним передачам вивчила російську, дізналася багато пісень та любила їх співати у колі близьких. У неї був абсолютний слух, чудовий голос, але навчатися музиці віддали саме Софію.

Софія Ротару у шкільному віці

Нещастя трапилося з Зінаїдою у віці 4-х років. Вона перенесла тиф, але ускладнення вплинули на її зір – дівчинка втратила здатність бачити всього за одну ніч. Коли вона зрозуміла, що не тільки в неї, а й у Софії є музичний дар – наполягала на тому, щоб батьки навчали сестру музики. Хоча мама з татом хотіли привчити юну співачку до сільського господарства.

Сама ж Зіна вже у дорослому віці проживала у будинку для людей з інвалідністю, що у Кишиневі. Світлин старшої сестри Софії є небагато. Ось, що вдалося знайти:

Зінаїда Ротару

Коли Софія Михайлівна почала заробляти своєю творчістю, перше, що вона зробила – почала активно лікувати свою рідну людину, адже 2 операції, зроблені у юності – не дали результатів Зіні. Навіть ходили чутки, що сестрі Ротару хочуть вжити чіп для того, щоб хоч якось почати бачити. Зіна відвідувала медиків та ходила по лікарнях, але світила науки так і не змогли повернути їй зір.

Тим не менш, жінка не опускає рук. Всі її знають, як справжню життєлюбку.

Поділіться статтею

Камалія і Захур

Камалія присвоїла собі високі рейтинги шоу “Сніданок з 1+1”: “Може, тому що ми з Захуром були там?”

0
Найбагатша співачка України Камалія Захур разом зі своїм чоловіком-мільярдером з'явилися в ефірі ранкового шоу "Сніданок з 1+1".
Олександр Еллерт та Ксенія Мішина

Без Мішиної поруч не сумує: Еллерт після розставання з Холостячкою показав дівчину, яка будить його вранці

0
Переможець романтичного реаліті-шоу "Холостячка" Олександр Еллерт після розставання з Ксенією Мішиною показав, хто тепер будить його вранці.
Архангел Гавриїл

Свято 26 липня 2021 року: церква вшановує пам’ять архангела Гавриїла – права рука Бога, яка несе нам звістку

Архангел Гавриїл є однією з найбільш важливих постатей. Він - несе звістки від Господа та допомагає йому.

Популярне

Останні новини