14-річний син Діани Гурцької зізнався, що не отримав ні копійки від зіркової мами: “Я благав батьків”

Син відомої російської співачки зізнався, що не бере грошей у матері.

Костянтин Кучеренко — єдиний син відомої російської співачки Діани Гурцької. Хлопцю вже 14 років і він готується до вступу у доросле життя. Головна риса Кості — це серйозні вимоги до себе та безумовна інтелектуальність. Хлопець робив ставку саме на розум, і звісно не прогадав.

Діана Гурцька з сином Костянтином.

Діана Гурська не витрачає грошей на сина

Костянтин запевняє, що намагається уникнути подачок зі сторони матері. Він відмовляється від дорогих подарунків, телефонів, будь-яких інших гаджетів і вже є самостійною людиною.

Також хлопець запевняє, що закінчив школу з червоним дипломом абсолютно самостійно і вступив до елітного учбового закладу без протекції батьків. Хлопець з цим пишається і воліє розповісти про це світу.

Діана Гурцька та її родина.

“Я завжди прошу, навіть благаю батьків не дарувати мені дорогі подарунки, телефони та інше. Просто намагаюся сам розвиватися, заробляти. Наприклад, розвиваю стрімінгові платформи. Контентом може бути все – спілкування з мамою, гра. Один раз навіть вдалося отримати дуже пристойну монетизацію переглядів – грошей вистачило на щастя сім’ї! “, — розповідає Костянтин Кучеренко журналістам.

Хлопець має серйозні плани на життя, а зіркова мама лише пишається сином. Діана не приховує, що здивована неймовірною самостійністю сина і хотіла б більше приймати участь у його житті. Варто відмітити, що інтерв’ю хлопець дає блискуче. Костя має добре поставленумову та знає як себе подати перед представниками ЗМІ. Таким сином дійсно варто пишатися.

реклама

Поділіться статтею

Гороскоп на 28 листопада 2021 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 28 листопада 2021 року для всіх знаків зодіаку: день, який завадить вам приймати погані рішення

Гороскоп на 28 листопада 2021 року для всіх знаків зодіаку обіцяє непростий, але хороший день для вас. Усі біди так чи інакше оминатимуть вас стороною та приноситимуть рівно протилежні результати. Не звертайте увагу на не аргументовану критику та зберігайте хороший настрій.
Макс Тарапата емоційно звернувся до Злати Огнєвіч

Тарапата не примирився з рішенням Холостячки? Макс емоційно звернувся до Злати Огнєвіч: “Мені є що сказати”

Цієї п'ятниці Холостячка попрощалася з ще одним учасником, якого вважали головним претендентом на серце Злати Огнєвіч. І хоча батьки співачки та її сестра схвалили хлопця, це не вплинуло на її рішення. Нещодавно екс-учасник висловився щодо свого виліту і привернув увагу артистки.
Стало відомо, чим насправді хворіє Андрій Данилко

Стало відомо, чим насправді хворіє Андрій Данилко: “Лікарі буквально рятували його життя”

Популярний український виконавець Андрій Данилко пройшов через непрості випробування на шляху до слави. Реакція публіки на відомий хіт та безкінечні цькування призвели до того, що в артиста виникли проблеми зі здоров'ям. І хоча він заперечує це, його оточення вже викрило правду.
Сергій Притула зізнався, що є батьком старшої доньки Ольги Фреймут

“Донька Ольги Фреймут називає мене татом”: Притула заявив про своє батьківство і отримав запит на аліменти

Стосунки Сергія Притули та Ольги Фреймут завжди нагадували дещо середнє між ненавистю та коханням. Зіркам так і не вдалося побудувати здорові відносини, але відголоски спільного минулого бувають доволі гучними та настирливими. Як, наприклад, заява Сергія Притули про його батьківство.
Влад Яма повідомив, що в нього з'явився маленький синочок

Влад Яма повідомив, що в нього з’явився маленький синочок та показав малюка: “Вчора я став батьком”

Не так давно Влад Яма ділився своїми мріями стати знову батьком. Але хореограф хоча і мріяв про дівчинку, появі хлопчика він також дуже радий. Нещодавно він сповістив, що знову став батьком, але хрещеним. Хто саме запросив зірку стати янголом-охоронцем для свого нащадка, дізнайтеся в статті.

Популярне

Останні новини