Свято 26 липня 2021 року: церква вшановує пам’ять архангела Гавриїла – права рука Бога, яка несе нам звістку

Архангел Гавриїл є однією з найбільш важливих постатей. Він - несе звістки від Господа та допомагає йому.

Гавриїл. З давньоєврейської мови це ім’я перекладається, як “Сила Божа”. Цей архангел вважається одним з найголовніших. Буквально – права рука Господа. Бог через Гавриїла передає вірянам благі вістки.

Наприклад, саме Гавриїл зійшов до Марії, аби розповісти, що у неї буде син Христос.

Архангели

Цікаво, що постать архангела Гавриїла згадується навіть у мусульманстві. В ісламі вважається, що саме від нього пророк Мухаммед отримав божественне знання та одкровення.

Вважається, що вірянам архангел несе світло знань Божих і може навіть розповісти таємниці майбутнього, аби врятувати людство.

У давнину вірили, що Гавриїл з’являється у вигляді сонячного теплого світла.

Як молитися архангелу та яким буде знамення?

Немає класичного знання про прихід янгола. До священника Захарії він являвся у храмі, до Ісуса зійшов Гавриїл, коли той був у Гетсиманському саду. Так Господь укріплював дух Сина свого перед муками.

До архангела можна звернутися із таким тропарем:

Небесных воинств архистратиже, молим тя присно мы недостойнии, да твоими молитвами оградиши нас кровом крил невещественныя твоея славы, сохраняя нас припадающих прилежно и вопиющих: от бед избави нас, яко чиноначальник вышних сил.

Під час молитви зверніть увагу на ікону. Якщо після тропаря ви побачите незвичне сяйво, розквітлу квітку або в руках у Гавриїла малюється лілія – знайте, що святий помічник вже наділив ваш розум знанням та приніс надію.

реклама

Поділіться статтею

Євген Клопотенко

Шеф-кухар Євген Клопотенко покинув Україну напередодні важливої події: “Я вже чекаю свого весілля”

0
Відомий український шеф-кухар і переможець 5 сезону проєкту "МастерШеф" Євген Клопотенко покинув Україну та розкрив причину від'їзду.
Андрій Доманський і Лідія Таран

Лідія Таран показала, як виглядала до того, як отримала шрам на обличчі: чи причетний до цього Доманський

0
Відома українська телеведуча Лідія Таран поспілкувалася з шанувальниками в мережі та розкрила раніше невідомі подробиці її минулого.
Олег Винник і Таюне

Квітка Таюне звернулася до Олега Винника та розбила йому серце: “Можу бути лише твоєю подругою”

0
Бек-вокалістку Олега Винника Таюне вважають його таємною дружиною, яка хоч і не дає коментарів з цього приводу, але з тіні артиста поступово виходить.
Марічка Падалко з родиною

(Фото) Марічка Падалко розповіла про поповнення у родині та заколисала маленьку дівчинку на руках

Марічка Падалко вже була тричі мамою. Та хто ж знав, що її родина знову обзаведеться новим членом. Яку красиву дівчинку подарувала теледіві доля.
Володимир і Христина Остапчуки

Родина Остапчуків активно готується до поповнення: Володимир розповів про кімнату для майбутнього малюка

0
Відомий український шоумен і телеведучий Володимир Остапчук активно будує сімейне життя зі своєю новою дружиною Христиною.

Популярне

Останні новини