Ані Лорак після розлучення з Муратом зробила пам’ятне тату: поп-діва не може чи не хоче прощатися з минулим?

Співачка завжди дорожила своєю природною вродою, але ризикнула і наважилася зробити татуювання. Розбираємо його символізм для Ані Лорак.

Ані Лорак. Героїня цього матеріалу має непросту долю. Вона невпинною працею досягла статусу суперзірки і, коли здавалося, що успіх поруч, а з ним і щасливе подружнє життя – коханий Марат їй почав зраджувати.

Терпіти таке ставлення Артиста не стала і враз обірвала шлюбні зв’язки з невірним обранцем. У 2019 році Ані Лорак розлучилася. А згодом у неї зявився на тілі ніжний метелик.

Спершу тату помітили у сторіз пильні фанати, а згодом артистка і сама розповіла про неї в інтерв’ю та показала її на карантин.

Тату Ані Лорак

“Ще недавно я й уявити не могла, що на моєму тілі з’явиться татуювання. Мені здавалося, що це абсолютно не моє. Але все змінюється. Ліворуч серця у мене оселився метелик. Татуювання у вигляді метелика”, – розповіла популярна артистка виданню Glamour.

Метелик – це давній символ відродження і трансформації душі. У це вірили ще наші пращури, які спостерігали за тим, як проста гусінь загортається у листочки і перетворюється на небувалої краси метелика.

Також вважається, що ця прекрасна істота є втіленням жіночої сили та енергії. Деякі народи навіть ототожнювали Велику родительку з метеликом. Древні етноси вірили, що ці крилаті красунчики переносять в Аїд душі людей.

Тату Ані Лорак

Сама ж співачка не розкриває кому чи чому присвячена її тату. Ані Лорак зрідка демонструє на публіці свою прикрасу. Вочевидь, цей метелик несе дійсно великий потаємний сенс для співачки.

реклама

Поділіться статтею

Євгенія Власова

Як виглядає і чим займається перший чоловік Євгенії Власової, від якого зірка народила доньку

Євгенія Власова дуже загадкова зірка. Вона завжди намагалася оминути тему особистого життя, але їй це не вдалося.
Володимир Ярославський і Оля Мартиновська

Вагітна Оля Мартиновська показала круглий живіт: Ярославський у відповідь не втік, а підтримав (ФОТО)

0
Чутки навколо роману Олі Мартиновської і Володимира Ярославського не стихають, до того ж зірки самі підливають масла у вогонь.
Володимир Кличко та Гайден Панеттьєрі

Золотоволоса красуня: як виглядає донька боксера Володимира Кличка від американської актриси

Володимир Кличко - видатний український боксер, особисте життя якого мало відомо прихильникам. Подивіться, яка красуня-донька росте у спортстмена.
Свято 29 вересня

Церковне свято 29 вересня: що можна і не можна робити на День Євфимії всехвальної, традиції, прикмети

Євфимія була донькою заможних та впливових людей, але все одно своє серце подарувала Сину Божому. За це і поплатилася.

Популярне

Останні новини