ТОП-5 найкращих зіркових свекрух: хто, окрім Софії Ротару та Людмили Балан, здружився зі своєю невісткою

Скільки у народі є приказок про свекрух та невісток. Втім, є ряд зірок, які руйнують стереотипи про такі стосунки.

Невістка – чужа в горлі кістка каже народна мудрість. Втім, не для всіх. Софія Ротару, наприклад, у гарних відносинах з невісткою. Вона публічно вітає дружину сина зі святами та в Інстаграмі звертається до неї не інакше, як “люба Світлано”.

Ще одним гарним прикладом стосунків є відома сваха Лариса Гузєєва. Ведуча завжди жартувала, що невістка,  аби заслужити гарне ставлення має її боготворити. Втім, коли у її сина і дійсно з’явилася дружина, теледіва відгукалася про неї дуже тепло. Називала мудрою та люблячою.

Надія Бабкіна

Коли артистка познайомилася з невісткою, одразу зрозуміла, що це – гідна пасія її синову Данилу. Як зазнавалася артистка, зі дружиною своєї дитини вона настільки подружилася, що навіть уклала “змову”. Що правда яку – артистка не розповідає.

Співачка Надія Бабкіна

Людмила Балан

Мама Дана Балана тільки готується перевіряти чиїсь котлети та обговорювати чим годувати на свята сина. Потенційною невісткою могла стати Тіна Кароль, з якою артистка зустрілася на “Голосі країни”. Жінка дуже тепло поставилася до нашої поп-діви, обійняла її та запросила на сцену виконувати разом номер.

Людмила і Дан Балани разом з Тіною Кароль
Людмила і Дан Балани разом з Тіною Кароль

Нонна Мордюкова

Легендарна управдомша з “Діамантової руки” оженила свого сина Володимира Тихонова на красуні-спортсменці-комсомолці Наталії Варлей (та сама актриса, що зіграла у “Кавказькій полонянці”). Боготворила спершу молоду, але за 7 років почуття охолонули не тільки у її сина до Наталії, а й у самої Мордюкової.

Нонна Мордюкова з сином
реклама

Поділіться статтею

Ксенія Мішина та Олександр Еллерт роз'їхалися хто куди після короткотривалого перемир'я

Знову розійшлися? Ксенія Мішина та Олександр Еллерт роз’їхалися хто куди після короткотривалого перемир’я

Не встигли Ксенія Мішина та Олександр Еллерт порадувати шанувальників своїм возз'єднанням, як з'явилися підозри про те, що зіркова пара знову не разом. Шо саме у діях зірок наштовхує на цю думку і чи є шанс у акторки та гумориста налагодити стосунки?
Стало відомо, що Заливако спілкувався з іншою учасницею

Стало відомо, що Заливако спілкувався з іншою учасницею “Холостяка” після фіналу: Богдан продовжує боротьбу

Екс-холостяк Михайло Заливако зізнався, шоу, що спілкувався з учасницею проєкту після його фіналу. Подробиці пов'язані з цією справою він повідав під час зйомок інтерв'ю. Зіркова пара відвідала апартаменти журналістки разом, і розповіла багато цікавих деталей спільного життя.
Як виглядає обраниця Козловського, через яку він порвав з нареченою

Як виглядає обраниця Козловського, через яку він порвав з нареченою, оскандалився та зіпсував свою репутацію

Розрив відомого українського співака Віталія Козловського та Раміні Есхакзай супроводжувався небувалим скандалом і досі відчується обом неприємними заголовками в ЗМІ. Виконавець пішов на цей крок свідомо, адже зробив це заради нової коханої. Усі деталі в статті.
Астаф'єва порвала з нареченим після 5 років стосунків

Астаф’єва порвала з нареченим після 5 років стосунків: так довго чекала на нього, а тепер пустилася берега

Стало відомо, що відома українська модель Дар'я Астаф'єва порвала з нареченим, з яким перебувала у стосунках п'ять років. Через що зіркова пара вирішила розійтися та як тепер знаменитість проводить самотні вечори? Усі деталі про холостяцьке життя Дар'ї у нашій статті.
Андре Тан розповів, як його принижувала російська Примадонна

“Для вас я – Алла Борисівна”: дизайнер Андре Тан розповів, як його принижувала російська Примадонна

Український дизайнер Андре Тан розповів про своє знайомство з російською співачкою Аллою Пугачовою, яке для самого модельєра було не дуже приємним. Примадонна не була вражена роботами кутюр'є та порадила йому багато працювати над собою та покращувати свої вміння.

Популярне

Останні новини