Леся Нікітюк зустрічається з актором: телеведуча налякала фанатів тим, що може переїхати до нього жити в США

Леся Нікітюк повідомила, що має зустрітися з відомим актором. Хто він?

Леся Нікітюк продовжує інтригувати мережу своїми пригодами, і як завжди залишає речі недосказаними. За життям зірки активно слідкує 3,5 мільйони людей, які створюють потужну фан-базу знаменитості. Їй не потрібен хайп та маркетинг на основі брудної білизни, яку необхідно періодично вивертати на людях. До себе вона привертає увагу виключно гумором та дитячою безпосередністю. Але погратися з уявою підписників іноді собі дозволяє.

Леся Нікітюк зустрічається з актором

Нещодавно на особистій сторінці Лесі Нікітюк в соціальній мережі Instagram з’явилася публікація, у дописі до якої вона розповіла, що у цей момент зробленої фотографії зустрічається з актором. Ім’я та прізвище чоловіка вона не повідомила. Однак, уважні користувачі мережі одразу ж підмітили, що це Андрій Бєдняков.

Варто відмітити, що зірка для зустрічі вдяглася бездоганно. Короткий романтичний топ прикрасила довга спідниця.
У руках зіркатримала стакан кави або ж лимонаду. Наскільки відомо, між зірками немає романтичних стосунків, а лише  дружба і співробітництво. Причину зустрічі з Андрієм зірка не вказала. Однак, деяких налякала можлива еміграція зірки.

Скріншот коментарів під публікацією Лесі Нікітюк.

Нагадуємо, що Леся Нікітюк — самотня незалежна жінка. З ким вона будує стосунки невідомо. Але декілька років тому зірка розповідала, що зустрічається з чоловіком, який живе по сусідству з нею. Пара збиралася побратися, але з якоїсь причини відносини зруйнувалися, і Леся припинила згадувати екс-коханого в інтерв’ю. До сьогодні знаменитість не згадала для преси жодного імені обранця.

реклама

Поділіться статтею

Володимир Кличко та Гайден Панеттьєрі

Золотоволоса красуня: як виглядає донька боксера Володимира Кличка від американської актриси

Володимир Кличко - видатний український боксер, особисте життя якого мало відомо прихильникам. Подивіться, яка красуня-донька росте у спортстмена.
Свято 29 вересня

Церковне свято 29 вересня – що можна і не можна робити на День Євфимії всехвальної: традиції прикмети

Євфимія була донькою заможних та впливових людей, але все одно своє серце подарувала Сину Божому. За це і поплатилася.

Популярне

Останні новини