Камалія і Захур, Комаров і Кучеренко та інші: українські зіркові пари з великою різницею у віці

Досі в суспільстві засуджуються пари з великою різницею у віці, але щирі почуття набагато важливіші за цифри в паспорті.

Герої нашої сьогоднішньої добірки в черговий раз підтвердили добре відом евсім прислів’я – коханню кожен вік підвладний.

Дмитро Комаров та Олександра Кучеренко

Відомий український телемандрівник Дмитро Комаров у 2019 році зіграв таємне весілля з володаркою титулу “Міс Україна-2016” Олександрою Кучеренко. Якраз на цьому конкурсі краси вони вперше і познайомилися. Різниця у віці між подружжям складає 15 років.

Весілля Дмитра Комарова і Олександри Кучеренко
Весілля Дмитра Комарова і Олександри Кучеренко

Багато хто помилково вважає, що відносини Дмитра і Олександри зав’язалися на паркеті “Танців з зірками”, де вони були партнерами, проте на той момент вони вже зустрічалися, просто успішно приховували цей факт від публіки.

Камалія і Мохаммад Захур

Співачка Камалія молодша за коханого чоловіка Мохаммада Захура на 22 роки. Це саме завдяки йому зірку називають найбагатшою в Україні, оскільки статки її обранця оцінюються в не одну сотню мільйонів доларів.

Камалія, Мохаммад Захур та їхні доньки
Камалія, Мохаммад Захур та їхні доньки

Доленосна зустріч майбутнього подружжя відбулася на одній із закритих вечірок 18 років тому. Зараз у пари підростають чарівні двійнята Арабелла і Мірабелла, які успадкували від батьків найкращі риси.

Віктор Павлік і Катерина Репяхова

Лідери добірки за різницею у віці – 28,5 років. Народний артист Віктор Павлік одружився вчетверте на своїй концертній директорці Катерині Репяховій у травні 2020-го. Саме до неї співак пішов від третьої дружини Лори Созаєвої, з якою прожив у шлюбі 25 років.

Віктор Павлік і Катерина Репяхова тоді та зараз
Віктор Павлік і Катерина Репяхова тоді та зараз

Цікаво, що Катя була затятою фанаткою Віктора з самого дитинства. Тепер вона законна дружина виконавця і матір його четвертого сина Михайла.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини