Ольга Сумська потрапила до лікарні під час гастролей: акторка не приховує численних проблем зі здоров’ям

Ольга Сумська розповіла про те, що з нею та її здоров'ям відбувається зараз.

Ольга Сумська завжди щиро спілкується зі своїми підписниками, і якщо у родині щось стається, вона одразу ж ділиться емоціями. Тому шанувальників акторки насправді важко здивувати. Втім, погані новини завжди сприймаються важче, ніж хороші. Так, нещодавно знаменитість повідомила, що вона завітала у лікарню, де провела багато часу.

Що Ольга Сумська робила в лікарні?

Справа в тому, що зірка вже давно планувала попасти на обстеження. У перерві між гастролями Ольга Сумська нанесла візит в одну з приватних клінік та обстежила абсолютно усі органи.

Звісно, результат виявився не надто хорошим. Сумська зізналася, що є проблеми, які вимагають уваги та лікування.

Однак, це її не здивувало, адже з образом життя та шаленими навантаженнями усе могло бути набагато гірше. Судячи з усього, до клініки вона завітала сама, без чоловіка та доньки. Чи турбувало її щось до цього вона також не повідомила.

Ольга Сумська з донькою Анною
Ольга Сумська з донькою Анною

Нагадуємо, що декілька місяців тому Ольга Сумська вийшла заміж втретє. Однак, чоловік в неї залишився той самий. Справа в тому, що акторка була не задоволена весіллям, яке було в неї колись, адже тоді в неї не вистачало грошей на всі свої побажання. Особливо акторку засмучував той факт, що вона не змогла продавати бажану весільну сукню.

Тому у річницю стосунків з Віталієм Борисюком вона зіграла справжнє весілля з обміном обітницями, щоб втілити своє бажання у життя. Аудиторія сприйняла витівку Ольги Сумської дуже тепло, адже усі ми сумуємо через те, що колись не змогли зробити того, що хочеться.

реклама

Поділіться статтею

Церковне свято 17 січня

Церковне свято 17 січня: що можна і не можна робити на Собор 70 апостолів – традиції та прикмети

Собор 70 апостолів Божих - важливе православне свято. Його церква встановила, аби віряни вшановували у рівній мірі всіх учнів Господніх та шанували історію.
Гороскоп на 17 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 17 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку: день, який варто присвятити добру та милосердю

Гороскоп на 17 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку обіцяє день пустих обіцянок, нещирості, непорозумінь та дрібних невдач. Детальніше дізнайтеся в статті.
Ксенія Мішина забрала єдиного сина і покинула Україну

32-річна Ксенія Мішина забрала єдиного сина і покинула Україну: після розриву з Еллертом ніхто не тримає

У період зимових канікул Ксенія Мішина вирішила відвідати свою матір та покинула кордони України разом з сином. Як проводить час акторка, дізнайтеся в нашій статті.
Вагітна Руслана Лижичко вийшла на сцену у довгій білій сорочці та повідомила неймовірне

Вагітна Руслана Лижичко вийшла на сцену у довгій білій сорочці та повідомила неймовірне: “Дитинка скоро з’явиться”

Відома українська співачка Руслана Лижичко все активніше проявляє себе у творчості та в шоу-бізнесі. Як на цей раз артистів вдалося потішити своїх шанувальників?
Одного замку Пугачовій замало? Максим Галкін розсекретив свої грандіозні плани, які не по кишені навіть мільйонерам

45-річний Максим Галкін розсекретив їхнє з Пугачовою грандіозне придбання: “Зібралися собі другий замок будувати”

Максим Галкін звернувся за послугами астролога і поділився грандіозними планами, які спантеличили навіть Аллу Пугачову. Детальніше дізнайтеся у статті.

Популярне

Останні новини