“Втекла”: Марічка Падалко повідомила, що покинула Україну заради США та пояснила причину свого вчинку

Марічка Падалко здивувала мережу своїм зізнанням про втечу. Що сталося?

Марічка Падалко — справжній професіонал свого діла, тому нікого не повинно дивувати, що вона пересувається швидко та дуже тихо. Адже журналіст завжди має знаходитися у вирі подій. Однак, навіть в епоху соціальних мереж такі швидкі зміни можуть збивати з пантелику.

Марічка Падалко в Сполучених Штатах Америки

Так, 29 серпня Марічка Падалко повідомила про те, що вже знаходиться у Вашингтоні. Для телеведучої такі поїздки не в новинку, адже до працевлаштування в “ТСН” вона деякий час жила в США. Завдяки своїм старанням під час навчання вона була відправлена за кордон за державною програмою обміну студентами.

Марічка Падалко
Марічка Падалко

Втім, тоді, як зізналася Марічка Падалко, їй дуже хотілося втекти додому. Справа в тому, що телеведуча була відмінницею та перфекціоністом, а через обмежені кошти вона не могла виповнити завдання на відмінно і тому дуже хотіла повернутися в Україну. На щастя, цього їй зробити не дозволили.

Знову покинула батьківщину

Зараз Марічка Падалко полетіла до Вашингтону у рамках робочої поїздки. Справа в тому, що Президент України Володимир Зеленський буде вести переговори з Президентом США, а Марічка висвітлюватиме їхню розмову для українських глядачів.

Скільки триватиме поїздка Падалко до Вашингтону достовірно невідомо, але зважаючи на той факт, що за океаном в неї дуже багато друзів, вона цілком може продовжити своє відрядження.

Сподіваємося, що телеведуча зможе як завжди якісно виконати свою роботу та насолодитися поїздкою.

реклама

Поділіться статтею

Світлана Лобода

Як виглядала Світлана Лобода в дитинстві: “Таку природну красу зіпсувала пластикою”

Мама Світлани Лободи привітала доньку з днем народження та поділилася дитячими фотографіями своєї улюблениці. Прихильники відразу розчулилися — Світлана в дитинстві була надзвичайно милою та красивою дівчинкою. Дехто здивувався, наскільки артистка перекроїла себе за останні роки.
Мама Дзідзьо їздить на заробітки, щоб звести кінці з кінцями

Поки Дзідзьо заробляє мільйони і дарує колишній елітні квартири, його мама вимушена їздити на заробітки

Поки Михайло Хома, який більш відомий під псевдонімом Дзідзьо, вирішував свої питання пов'язані з розлученням, ніхто і не помітив маму співака. Жінка вимушена їздити за Дзідзьо віддав дружині елітну квартирукордон, щоб триматися на плаву, а її син тим часом дарує колишній елітні апартаменти.
Колишня дружина Валерія Меладзе відверто розповіла про їхнього покійного сина

Колишня дружина Валерія Меладзе відверто розповіла про їхнього покійного сина: “Він зустріне мене там”

Колишня дружина Валерія Меладзе Ірина зважилася на відверту розповідь. Подружжя разом виховувало трьох доньок, однак, як виявилося, у них народився ще й син, який помер через 10 днів після народження. З того дня пройшов 31 рік, але Ірині все ще тяжко пригадувати трагічний для неї день.
Сестра Ротару Ауріка показала ідеальне молоде обличч

Сестра Ротару Ауріка показала ідеальне молоде обличчя та осину талію: Софію так не молодили навіть за гроші

Софія Ротару - беззаперечно яскрава зірка українсього шоу-бізнесу та улюблениця СНД. Вже давно не секрет, що її родина славиться талантами. Ось і сестра Ауріка вирішила не ховатися у тіні відомої родички та заявити про себе. Подивіться, якою неймовірною красою може похизуватися жінка.
Олега Винника спіймали на обмані

Олега Винника спіймали на обмані: стосунки головного вовка країни і його вовчиць погіршуються через гроші

Улюбленець української публіки Олег Винник потрапив у немилість власних фанатів. Зараз користувачі мережі масово залишають під публікаціями артиста невдоволені відгуки та коментарі, які мають привернути його увагу. Що сталося між кумиром мільйонів та його фан-базою, читайте у статті.

Популярне

Останні новини