(Фото) Олексій Вертинський вперше показав підрослу онучку: покращена версія відомого українського актора

Олексій Вертинський похизувався красунею-онучкою. Усі деталі в статті.

Українські театр і кіно неможливо уявити без Олексія Вертинського. Йому під силу кожен образ. Але найбільше глядачі хочуть знати: який він у повсякденному житті. Виявилося, актор намагається весь свій вільний час приділяти вже дорослій доньці і онучці, щоб не пропустити жодної миті і не перетворитися в свого батька.

Олексій Вертинський та його онучка Софія

На про великий подив, Олексій Вертинський на відміну від своїх колег є активним користувачем соціальних мереж. Тому його фанати завжди знають про його життя дещо більше, ніж можна було-б подумати.

Нещодавно Олексій опублікував на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram фотографію з онучкою Сонею.

Зірковий дідусь відправив свою спадкоємицю на лінійку 1 вересня. І показав, як виглядає підросла дівчинка аудиторії. Неможливо не відмітити, що Софія — копія дідуся.

Та на відміну від Олексія Вертинського вона має більш засмаглу шкіру та темне волосся.

Олексій Вертинський не просто так намагається приділяти увесь свій час родині. Справа в тому, що через батька, який був військовослужбовцем, актор має дитячу травму пов’язано з відсутністю батька вдома. Як дитина, і він дуже важко переживав такий стан справ і пообіцяв собі, що буде зовсім іншою людиною.

Варто відзначити, що зважаючи на зайнятість знаменитості, він все одно знаходить час для своєї маленької спадкоємиці. А значить обіцянку свою стримав. Дівчинка зібрала велику кількість  компліментів від підписників зірки театру.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини