Чи є насправді Наталія Холоденко та Дмитро Карпачов психологами: всі докази про те, що це просто шоумени

Українське телебачення порадувало глядача багатьма проєктами, у яких підіймалися важливі теми стосовно психології та відносин.

Наталія Холоденко та Дмитро Карпачов. Вони не раз давали поради з екранів та рятували цілі родини. Не один телепроєкт за плечима у знаменитостей, але лишається актуальним питання: чи дійсно експерти є професійними психологами чи просто гарно натренованими шоуменами? Давайте розберемося!

Наталія Холоденко

Наталія на сьогоднішній день є одною з найбільш відомих психологинь України. У юності захоплювалася музикою, вміє грати на бандурі, але коли прийшов час складати вступні іспити, зірка телешоу обрала університет у рідних Черкасах. Спеціальність – психологія. Згодом жінка доповнювала свою освіту, підвищуючи кваліфікацію закордоном. Може Холоденко похвалитися сертифікатами канадського університету та німецької терапевтичної асоціації.

Дмитро Карпачов

З Дмитром український глядач познайомився завдяки шоу “Кохана ми вбиваємо дітей”. Там йому випала роль працювали з непростими випадками у родинах. Люди зверталися по допомогу, адже не могли дати раду вихованню дитини, але телепсихолог вбачав проблему не лише у малюках.

Деколи Карпачов міг дозволити собі і різкі вислови стосовно нерадивих батьків.

Цікаво, що за освітою Дмитро зовсім не психолог, а соціолог. Втім, лише за першою. Згодом чоловік підвищував кваліфікацію та здобував профільні знання для своїх проєктів. Навчався у Київській асоціації практикуючих психологів, у Центрі НЛП та Міжнародному Еріксонівському університеті. Тож дипломами може похвалитися.

реклама

Поділіться статтею

Вагітна Наталія Могилевська показала круглий живіт

Вагітна Наталія Могилевська показала круглий живіт: майбутня мама від щастя не може припинити посміхатися

46-річна Наталія Могилевська мріє страти матір'ю. Своє бажання вона не приховує і навіть відкрито обговорювала можливість усиновлення малятка з дитбудинку. Втім, покищо це питання знаходиться на етапі роздумів. Чи можливо що зірка його вже вирішила?
Гороскоп на 10 грудня 2021 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 10 грудня 2021 року для всіх знаків зодіаку: день, який варто витрати на справи амурні

Гороскоп на 10 грудня 2021 року для всіх знаків зодіаку обіцяє день, який пролетить швидко, легко і залишить приємний післясмак. Прекрасний час для шопінгу, розваг та процедур краси. Зустрічі пройдуть весело, стресу майже не буде. Детальніше у статті.
Як виглядає донька Олександра Пономарьова від Мозгової

Як виглядає донька Олександра Пономарьова від Мозгової, заради якої продюсерка обібрала колишнього до нитки

У стосунках з донькою великого композитора Миколи Мозгового Оленою в Олександра Пономарьова народилася прекрасна дівчинка, яка згодом зіграє велику роль у розлученні своіх батьків. Чому зіркова пара вирішила розійтися і як на це вплинула донька знаменитостей?
Як виглядають свекри Злати Огнєвіч

Як виглядають свекри Злати Огнєвіч: мама нареченого навіть не стала запам’ятовувати ім’я майбутньої невістки

Злата Огнєвіч не приховує щастя: знайшла обранця та отримала пропозицію руки і серця. Попереду нова родина, в якій вже є господарі – мама і тато Андрія, переможця шоу. Як виглядають та чим займаються майбутні свекри?
Сергій Сосєдов заявив, що багато чого зробив для популяризації Алли Пугачової, а вона не віддячила

Сергій Сосєдов розповів, за що і чому ображений на Аллу Пугачову: “Я багато зробив для її популяризації”

0
Відомий у світських колах музичний критик Сергій Сосєдов неодноразово висловлювався щодо творчості Примадонни російської естради Алли Пугачової. Колись він був від неї у захваті, але останнім часом лише критикує і не приховує – ображений на легендарну співачку.

Популярне

Останні новини