Лілія Подкопаєва зробила зізнання, щодо нового чоловіка: з ким живе зірка, яка не знайшла щастя у шлюбі

Лілія Подкопаєва розповіла про нового чоловіка та тягар колишніх стосунків.

Лілія Подкопаєва — прекрасний приклад успішної сучасної української жінки. Вона досягла висот не тільки у спорті, але й в шоу-бізнесі та в особистому житті. Але щоб стати по-справжньому щасливою, їй довелося пройти через вкрай неприємні речі. Вона досі зі сльозами на очах згадує свій перший шлюб, який став випробуванням для неї.

Лілія Подкопаєва на власному весіллі

Новий чоловік Лілії Подкопаєвої

З особистим життям у Ліліі Подкопаєвої все склалося напрочуд добре. Знаменитість була одружена з донецьким бізнесменом Тимофієм Нагорним. Має трьох дітей. У липні 2006-го Ліля і Тимофій усиновили 8-місячного донецького сироту Вадика. Наприкінці того ж року у подружньої пари народилася дочка Кароліна.

Діти Лілії Подкопаєвої
Діти Лілії Подкопаєвої

Зараз Лілія – двічі розлучена. В інтерв’ю Маші Єфросиніній вона повідала, що досвід стосунків з Тимофієм був для неї гірким.

У 2018 році вона повідомила, що виходить заміж за американського бізнесмена – Ігоря Дубінського. У 2019 Лілія народила донечку.

Третій чоловік Лілії Подкопаєвої Ігор Дубинський
Третій чоловік Лілії Подкопаєвої Ігор Дубинський

Варто відмітити, що  Лілія Подкопаєва не забула батька свого первістка і назбирала півмільйона гривень для бізнесмена.

Представники Нагірного заявили журналістам, що гроші на заставу для нього передали “активісти, волонтери, спортсмени, культурні діячі та свідомі громадяни”. На питання, чи була серед цього переліку колишня дружина Тимофія Нагорного гімнастка Лілія Подкопаєва, соратник бізнесмена Алік Тарраф відповів стверджувально. Однак точну суму, як і інших імен благодійників, він не назвав.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини