“Хімія вже давно сталася”: Ксенія Мішина розповіла про чоловіка, який підкорив її серце після Еллерта

Відома українська акторка та головна героїня першого сезону "Холостячки" Ксенія Мішина розповіла про нового чоловіка у своєму житті після розриву з Еллертом.

За особистим життям Ксенії Мішиної спостерігає вся країна. Після участі у романтичному реаліті-шоу “Холостячка” зірка продовжила будувати стосунки з переможцем проєкту Олександром Еллертом, однак ще до річниці знайомства вони розійшлися. Повідомила про це сама акторка, вона і була ініціаторкою розставання.

Ксенія Мішина та Олександр Еллерт
Ксенія Мішина та Олександр Еллерт

Згодом після цієї новини Ксенія вийшла на червону доріжку Одеського кінофестивалю у білосніжній сукні в компанії таємничого красеня. Шанувальники вже почали хвилюватися, що Мішина не збирається повертатися до колишнього, оскільки знайшла йому заміну, тож парі навіть уже приписували роман. Як виявилося, вони дійсно пара, але тільки екранна.

Ксенія Мішина та Артемій Єгоров
Ксенія Мішина та Артемій Єгоров

Цей загадковий чоловік – актор Артемій Єгоров, разом з ним Ксенія знялася у кіно, про що екс-холостячка розповіла Катерині Осадчій у програмі Світське життя:

“Це романтична комедія, яка називається “Сусідка”, і ми з Артемієм виконуємо головні ролі. У нас вже хімія давно сталася, мені здається. В фільмі це такий сміливий хлопець, і ось я опиняюся в його пентхаусі і ми починаємо налагоджувати наші стосунки”.

Ксенія Мішина та Артемій Єгоров у програмі Світське життя
Ксенія Мішина і Артемій Єгоров у програмі Світське життя

Артемій зазначив, що це його “найоголеніший” проєкт, після чого Мішина одразу ж засипала партнера компліментами з доволі помітним придихом:

“Ви не бачили, який у нього гарний торс!”.

Цікаво, що згодом після розставання Ксенія та Еллерт були разом помічені на весіллі друзів. Зірка навіть зловила букет нареченої, тому прихильники сподіваються, що наступного разу герої “Холостячки” гулятимуть вже на власному весіллі як молодята, хоча про своє возз’єднання вони досі не повідомляли.

Схожі статті