Нова Холостячка Злата Огнєвіч показала свій ранок з коханим: не змогла дочекатися початку телепроєкту

Злата Огнєвіч опублікувала дуже романтичне відео, яке вмить вподобали її фанати.

Якщо раніше блог відомої та неймовірно талановитої української виконавиці Злати Огнєвіч був присвячений творчості і кар’єрі, то зараз він наповнений романтикою. Співачка раз у раз нагадує про те, що знаходиться у пошуках обранця, а також стала головною героїнею телепроекту “Холостячка”.

Ранок з романтичною Златою Огнєвіч

Нещодавно на особистій сторінці Злати Огнєвіч в соціальній мережі Instagram з’явився новий відеоролик, в якому вона показала свій ранок з таємничим коханим. Молоді люди під час зйомки називали одне одного ласкавими словами та обмінювалися компліментами.

Але враження може бути хибним. Насправді виконавиця зняла якісну рекламу для побутової кофемашини. Навіть важко уявити, скільки компанія заплатила за концепцію та зйомку, адже публікація не тільки розташовуються у стрічці виконавиці, але й повністю створена нею.

Вирогідність того, що чоловічий голос на тлі належить її обранцю дорівнює нулю, адже за контрактом, вона не маж права видавати фінал романтичного шоу.

Нагадуємо, що зовсім скоро стартує 2-й сезон головного романтичного шоу України “Холостячка”. Злата вже зробила декілька зізнань, які здатні заінтригувати фанатів як співачки, так і проєкту. Так, з’ясувалося, що виконавиця закохалася одразу в обох учасників і довго не могла обрати того самого. При цьому уважні користувачі мережі поки що не мають гадки, ким можуть бути фіналісти. До речі, Ксенію Мішину та Олександра Еллерта фанати розсекретили майже одразу.

реклама

Поділіться статтею

Олександр Усик

Олександр Усик став чемпіоном світу: як виглядають дружина та діти зірки, які надихнули його на перемогу

Олександр Усик довго йшов до цього звання і поруч з ним завжди була його родина.
Роман Сасанчин з нареченою

Вагітна наречена переможця шоу “Голос країни” Романа Сасанчина втратила свідомість та потрапила до лікарні

Молода дівчина Романа, яка зараз виношує його дитину потрапила до лікарні.
Злата Огнєвіч

Злата Огнєвіч знайшла кохання на проєкті: Холостячка поцілувала чоловіка та розповіла про плани

Злата Огнєвіч готується поділитися усіма деталями її романтичного життя.

Популярне

Останні новини