Ольга Фреймут досі чекає на Сергія Притулу: кохання ще не пройшло, але й образа зовсім не дає спокою?

Що сталося між Ольгою Фреймут та Сергієм Притулою та як пережите впливає на теперішнє?

Стосунки між колишніми партнерами та провідними тележурналістами України Сергієм Притулою та Ольгою Фреймут викликають у глядачів масу питань. Так була раніше, так залишається і зараз. Але якщо раніше аудиторія і гадки не мала, що насправді відбувається між колегами, то зараз вони намагаються дізнатися, чи налагодилося їхні взаємини тепер. Що ж сталося між Притулою та Фреймут?

Сварка за сваркою

Першим гучним конфліктом між Сергієм Притулою та Ольгою Фреймут стало раптове звільнення телеведучої з каналу. Партнерка покинула Сергія прямо перед зйомками, чого він їй довго не міг пробачити. Але зважаючи на неймовірно теплі стосунки між ними, він стерпів і прийняв її вибачення.

Сергій Притула, Ольга Фреймут і Олександр Педан у Підйомі
Сергій Притула, Ольга Фреймут і Олександр Педан у Підйомі

Декілька років вони намагалися підтримувати стосунки на задовільному рівні. Подейкували, що Ольга розбила серце до без тями закоханого Сергія. Тележурналістка зіграла на цих клітках, і зробила дуже боляче колезі.

Сергій зізнався, що Ольга обрізала його привітання з днем народження та опублікувала відео ролик таким чином, начебто він за нею “сохне”. Чого приниження він терпіти не зміг і порвав усі можливі контакти. Олександр Педан, який вводить тісну дружбу з Притулою, також відійшов на задній план. І хоча між ними ніколи не було дружби, але взаємини значно охололи.

Варто відмітити, що зрада Ольги заради кар’єри не надто і пішла їй на користь. Адже Фреймут через декілька років попрощалася з телебаченням і перейшла у соціальній мережі, де зараз заробляє солідні гроші. Чи були між Ольгою та Сергієм романтичні почуття обидва досі приховують.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини