Володимир Остапчук після публічних сварок з колишньою зайняв неочікувану позицію: “Чоловік завжди винен”

Володимир Остапчук публічно розповів про свою позицію стосовно гучного розлучення Пустовіт.

Український телеведучий Володимир Остачук має великий досвід у публічних скандалах та розлученнях. Колишня дружина шоумена Олена Войченко потурбувалася про те, щоб зрадивший її екс-коханий пошкодував, як вчинив з нею. Розбірки подружжя тривають до сих пір, а Володимир та Олена знов зустрічаються в судді.

Володимир і Христина Остапчук та колишня дружина шоумена Олена Войченко
Володимир і Христина Остапчук та колишня дружина шоумена Олена Войченко

Зважаючи на минуле пари, не дивно, що відомий телеведучий висловився щодо скандального розставання Ігоря та Саші Пустовіт, яке гримить на всю мережу.

Чоловік завжди винен

Так, один з користувачів поцікавився у Остапчука, що він думає щодо скандального розлучення пари. Володимир дав відповідь на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram у розділі stories:

“У цій країні чоловік апріорі винен. Апріорі. У будь-якому подібному скандалі. Відразу “аб’юзер”, “не чоловік” і далі за списком. Навіть якщо віддав все майно та підтримуєш дітей”, — зазначив шоумен.

Скріншот сторінки Володимира Остапчука

Варто відмітити, що випадки у Пустовітів та Остапчукiв зовсім різні. Коли Володимир вирішив піти до коханки, то, за словами Олени, запевнив її, що немає ніякої необхідності робити розставання публічним, а потім сам розповів про свій вибір в ефірі. Саме це стало тригером для жінки, яка почала свою помсту. Олена одразу ж розповіла журналістам, чому насправді їхній шлюб закінчився саме таким чином, і досі ділиться з пресою цікавими подробицями її спілкування з Володимиром.

Звісно, телеведучий такий крок не оцінив і постійно намагається взяти реванш, що в нього поки що виходить не дуже. Аудиторія більше довіряє Олені, яка зараз самотужки виховує двох дітей.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини