Ксенія Мішина та Олександр Еллерт знову з’їжджаються? З’ясувалося, що акторка знаходиться у пошуках квартири

Ксенія та Олександр продовжують інтригувати глядачів своїми стосунками.

В середині літа відомі українські акторка та гуморист Ксенія Мішина і Олександр Еллерт повідомили про те, що їхні стосунки, які склалися на романтичному проєкті “Холостячка” добігло кінця. Причину жодна з зірок не пояснила. І реакції у знаменитостей були доволі різними. Ксенія поставилася до цього драматично, а Олександр з гумором.

Що зараз відбувається між парою?

Ксенія Мішина чесно зізналася Григорію Решетнику, що спілкується з колишнім обранцем. Втім, повідомляти про примирення вона не поспішала. Олександре, в свою чергу, розповідає, що намагається вимолити пробачення букетами квітів.

Олександр Еллерт та Ксенія Мішина
Олександр Еллерт та Ксенія Мішина

Варто відмітити, що при цьому обидва, вочевидь, проводять багато часу разом. Наприклад, коли Ксенія покинула кордони України з сином заради відпочинку, Олександр, ні з того, ні з сього припинив знімати stories і почав викладати на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram архівні світлини. Також Олександр та Ксенія ділять рекламу одну на двох. Нещодавно стоматологічна клініка замовила піар у пари, яка беззаперечно домовлялася одразу з обома зірками.

Пошук квартири

А нещодавно стало відомо, що акторка знаходиться у пошуках квартири. Ксенія попросила повідомити, чи здає в оренду хтось трикімнатні апартаменти. Для кого саме вона не повідомила. Мовляв, хорошим людям.

Скріншот сторінки Ксенії Мішиної

Однак, не важко здогадатися, що квартира з такими параметрами підходить саме Ксенії та Олександру, які до того ж використовують дітей від попередніх шлюбів.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини