Якими виросли падчерки Наталі Могилевської, в котрих вона вклала свою душу: зараз не спілкуються

У житті Наталі Могилевської були три прекрасні дівчини, які замінили їй рідних доньок. Як вони виглядають зараз, і чому не спілкуються з артисткою?

Наталія Могилевська змогла побудувати успішну творчу кар’єру, але так і не створила сім’ї. Співачка не приховує, що мріяла стати коханою дружиною і щасливою матір’ю. Але її бажанням не судилося стати реальністю.

Стосунки з Єгором Долиніним

Наталя Могилевська Єгор Долинін

В інтерв’ю для харківського проекту “Накипіло” зірка вирішила відверто розповісти про свої романи і причини, чому їй не вдається побудувати міцні відносини. Зокрема, Наталія Могилевська зізналася, що двічі намагалася створити сім’ю. Але тільки одні відносини вважає справжнім шлюбом. Артистка досі не може забути роману з Єгором Долиніним. Пара жила разом впродовж 5 років, і зірка виховувала його донюк. Могилевська перебувала в цивільному шлюбі з бізнесменом з 2006 по 2011 рік. Пара вже була в офіційних відносинах і в РАГСі, тому не поспішала знову йти під вінець.

Єгор мав трьох дочок – Василину, Варвару і Вероніку, – з якими у Наташі склалися хороші відносини. Наташа зняла у своєму кліпі “Відправила меседж” старшу дочку Єгора. Тоді артистка заявляла, що готова виховувати дівчаток і не проти завести своїх дітей. Але знову не склалося. Пара порвала. Про свої стосунки Єгор і Наташа навіть через кілька років після розставання згадували з трепетом.

Доньки Єгора Долиніна

Але артистка не стала розповідати, наскільки сильно любила дітей Єгора. Якось одна з дочок Долиніна розповіла, що Наталя Могилевська будила її вранці поцілунками в п’яти. Ось такою була любов Наташі до дочок свого коханого.

Але зараз дівчата з зіркою не спілкуються. Що стало причиною розриву стосунків з дітьми здогадатися не важко, але варто відмітити, що вони навіть ее слідкують одне за одним в соціальних мережах, що наштовхує на думку про конфлікт.

реклама

Поділіться статтею

Як виглядає екс-чоловік Ольги Фреймут

Як виглядає екс-чоловік Ольги Фреймут, який покинув її у чужій країні з малюком: на вигляд сама порядність

Старша донька Ольги Фреймут, її первісток Злата Мітчелл народилася, як результат роману зірковою мами з іноземцем. Телеведуча збиралася осісти за кордоном і стати дружиною англійцю. Втім, чоловік виявився зовсім не тим, за кого його прийняла зірка.
Донька Кузьми Скрябіна вперше серйозно заговорила про дітей

Донька Кузьми Скрябіна вперше серйозно заговорила про дітей: “Майбутній малюк може бути схожим на покійного дідуся”

Лідера гурту "Скрябін" Андрія Кузьменка не стало у 2015 році. В музиканта та продюсера залишилася донька Марія-Барбара. Тато назвав дівчинку на честь кумира своєї молодості, акторки Барбари Брильської, з якою він був особисто знайомий. Зараз дівчина будує свою власну сім'ю та кар'єру.
Могилевська придбала житло по сусідству з коханим, щоб він її не позбувся

Могилевська придбала житло по сусідству з коханим, щоб він її не позбувся: на що йшла зірка заради заміжжя?

Колись Наталія Могилевська перебувала у стосунках з українським багатієм Єгором Долиніним, якого досі вважає коханням свого життя. Взаємини неодноразово давали тріщину, але співачка боролася за коханого до кінця і не зважаючи ні на що.
Дан Балан і Тіна Кароль

“Щасливі разом”: Мама Дана Балана несподівано натякнула на весілля свого сина з Тіною Кароль – фанати дочекалися

Українську співачку Тіну Кароль та молдавського виконавця Дана Балана сватає уся мережа, до того ж прихильників цієї пари можна знайти вже за межами України. Зірки познайомилися під час зйомок шоу "Голос", де вони сиділи у суддівських кріслах. Поки ні Дан, ні Тіна не коментують ці чутки: тим часом у мережі з'являються нові факти їхніх стосунків.
Іванна Онуфрійчук крутила романи одразу з двома олігархами

Іванна Онуфрійчук — зрадниця? Зірка крутила романи одразу з двома олігархами і отримувала коштовні подарунки

Іванна Онуфрійчук ніколи не приховувала того факту, що була зацікавлена лише у заможних чоловіках. Автомобілі, розкішні квартири та коштовні прикраси дарували телеведучій не тільки її коханці, але й залицяльники. Нещодавно зірка розповіла, що їй подарував колишній коханець, і як вона прийшла до стосунків з казахським мільйонером Алмазом.

Популярне

Останні новини