Юрій Горбунов посвітив на пляжі своїм оголеним торсом: Осадча залишила на його плавках помітку, аби не втік

Зіркова пара телеведучих Юрій Горбунов і Катя Осадча втекли з осінньої України в теплі краї, де шоумен нарешті змінив тісний костюм на пляжні плавки. Шанувальниці мають нагоду насолоджуватись мужнім торсом телеведучого, який зазвичай подає себе дуже скромно.

Офіційними чоловіком та дружиною Юрій Горбунов і Катерина Осадча стали на початку 2017 року. Жодних сімейних розбірок зірки не виносили на загальний огляд, демонструючи повну ідилію у стосунках. В шлюбі у пари народилося двоє синів – Іван і Данило, причому вдруге батьками вони стали зовсім недавно. Нарешті зірки знайшли час для своєї першої відпустки вчотирьох і вирушили до Турції.

Катя Осадча народила Юрію Горбунову другого сина
Катя Осадча народила Юрію Горбунову другого сина

Як активні користувачі соціальних мереж, Юрій і Катя регулярно діляться світлинами з відпочинку. Цього разу у себе в Інстаграмі Горбунов опублікував кадр з пляжу, на якому він позує спиною до камери у блакитних плавальних шортах, але не звичайних, а оригінальних. Ззаду на них написано його ім’я англійською:

“Щоб не загубився”, – пошуткував шоумен.

Юрій Горбунов позував з оголеним торсом
Юрій Горбунов позував з оголеним торсом

Не можна не помітити, що у свій 51 рік телеведучий виглядає досить струнким і підтягнутим. Схоже, Горбунов для Осадчої дуже старається.

Попри те, що у зірок тільки-но народився малюк, вони активно продовжують працювати і відвідувати світські заходи. Навіть Катерина не пішла у повноцінний декрет – вже через 5 днів після пологів ведуча “Світського життя” повернулася до зйомок. До того ж вона знаходить час на годування крихітного Данила – хлопчик їсть не суміші, а материнське молоко.

Юрій Горбунов і Катя Осадча
Юрій Горбунов і Катя Осадча стали батьками вдруге

Варто зазначити, що для Осадчої новонароджений синочок вже третя дитина. До Горбунова вона була заміжньою за бізнесменом і політиком Олегом Поліщуком, якому народила свого первістка Іллю.

Юрій теж має за плечами один шлюб, який протривав цілих 15 років. Подейкують, саме Катя стала причиною його розлучення з першою дружиною.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини