Середа, 3 Березня, 2021

Судді повернули пару Олега Винника та Олени Шоптенко на паркет

Пара Олега Винника та Олени Шоптенко викликала найбільший резонанс серед прихильників проекту «Танці з зірками».

Під час останнього прямого ефіру судді танцювального шоу «Танці з зірками» оголосили, що прислухалися до прохань прихильників та колег і готові повернути на проект пару Олега Винника та Олени Шоптенко.

Проте пара заявила, що повертатися на «Танці з зірками» не збирається. Про що кожен з учасників висловився у своєму блозі в мережі Instagram.

Хореограф Олена Шоптенко на своїй сторінці в мережі заявила, що цей сезон остаточно підкріпив її рішення більше не брати участь у проекті як хореограф і танцівниця у парі.

 

View this post on Instagram

Пожалуй, это был самый короткий сезон «Танці з зірками» в моей жизни, хотя он обещал быть одним из самых длинных. Ещё в начале этого сезона я пообещала себе, что это мой последний сезон в качестве танцовщицы и хореографа в паре. Жизнь распорядилась по-своему и подтвердила мое решение убедительно 😅 Жалею только о том, что @olegg.vynnyk не успел показать все, на что способен! 💪🔥 Эти наши 4 танца навсегда останутся в моем сердце! За что я искренне благодарю команду @tanci1plus1 и всех, кто был причастен! Ведь за успехом всегда стоят люди, которые трудятся и любят свою работу. А наши 4 танца – это бесспорный успех! 🤩 Спасибо, дорогие зрители, за вашу поддержку, критику и переживания! ☺️❤️ @olegg.vynnyk , было круто! Спасибо тебе за этот сезон! 😎☺️

A post shared by ALENA SHOPTENKO (@alena_shoptenko) on

 

У коментарях під відео прихильники шкодували про таке рішення улюбленої танцівниці і висловили сподівання ще побачити улюблену пару в «Танцях». Але були і ті, хто підтримали пару у такому непростому для них рішенні підписом «це було непросте, але дуже чесне та справедливе рішення покинути проект. Від цього удвічі більше поважаєш вас, ви – прекрасна пара, ваші танці 🔥 Олена – ви найкращий хореограф».

Олег Винник у прямому ефірі  вийшов на зв’язок і теж відмовився повертатися на паркет. Своє рішення співак та екс-учасник «Танців з зірками» аргументував тим, що довгий час хворів, не тренувався і багато чого пропустив, тому прийняти пропозицію повернутися сприймає як образу колег, які пішли далі. Ось що сказав співак у прямій мові: «Я все розумію, це було дуже гаряче, цей тиждень ви багато чекали, але шановні мої колеги, я вас люблю і поважаю. Ви круті! Я місяць хворів, не стояв на паркеті, не працював з вами, не займався, не жив. Я був би дуже цинічним, мабуть не людиною, якби я повернувся на паркет. Це було б дуже неправильно і без жодної поваги до вас. Я не повертаюся на паркет, я не можу собі цього дозволити».

 

 

Після такої відповіді у коментарях на офіційній сторінці проекту у мережі Instagram прихильники співака і просто глядачі підтримали таке його рішення і деякі навіть написали, що після цього стали ще більше його поважати. Окрім цього було багато коментарів, у яких говорилося, що це по-справжньому чоловічий вчинок.

Поділіться статтею

Оля Полякова

Оля Полякова показала свою молоду маму: жінка виглядає, мов старша сестра Суперблондинки та вражає красою

Оля Полякова завжди має розкішний вигляд. Нещодавно зірка показала свою матір, і стає зрозуміло, в кого удалася співачка.
Максим Галкін і Алла Пугачова

71-річна Алла Пугачова після довгого мовчання вийшла у світ та вразила публіку помолоділою красою: подробиці

Аллу Пугачову називають Примадонною. Вона кожного разу підтверджує це звання не лише творчістю, а й своєю красою. Подивіться, як вражаюче змінилася зірка.
Катя Павлік та Віктор Павлік

Віктор Павлік покинув вагітну дружину та зачинив перед її носом двері: “Я цього не переживу”

Віктор Павлік залишив дружину у самотності та побіг розважатися у джакузі.
Григорій Чапкіс

Як виглядають та чим займаються дружини хореографа Григорія Чапкіса, який відсвяткував свої 91 іменини

Григорій Чапкіс - рідкісний серцеїд. Легендарний хореограф чотири рази був одруженим.

Оля Полякова привітала старшу доньку Марію з днем народження: артистка вміє підібрати вірні слова, коли хоче

Оля Полякова привітала доньку Марію з днем народження та показала, як вітають її члени родини та друзів

Популярне

Останні новини