Сестра Ротару Ауріка показала ідеальне молоде обличчя та осину талію: Софію так не молодили навіть за гроші

Софія Ротару - беззаперечно яскрава зірка українсього шоу-бізнесу та улюблениця СНД. Вже давно не секрет, що її родина славиться талантами. Ось і сестра Ауріка вирішила не ховатися у тіні відомої родички та заявити про себе. Подивіться, якою неймовірною красою може похизуватися жінка.

Родина Софії Ротару нараховувала 6 діток. Всі, як на підбір талановиті. Старша сестра Зіна мала абсолютний слух і навчила молодших родичок співати українські, російські та молдавські пісні. Доньки стали справжньою відрадою для батьків, які пройшли Другу світову війну, і, як справжні фронтовики знали ціну мирному небу. У любові та злагоді виховували нащадків і навіть зіркова слава, популярність – випробування “мідними трубами” не змогли зламати сестринську любов.

Серед усієї своєї родини Софія Михайлівна завжди виділяла Ауріку. Аурелія  – молодша за свою знамениту сестру. Вона, можна сказати, пішла стопами української Примадонни, вступивши також до музичного училища та розпочавши кар’єру співачки. Жінки навіть записували спільні композиції. Ауріка і зараз є цікава публіці. У 2021 році вона випускала композиції, а тепер у програмі “Викриття.Післямова” вирішила поділитися секретами молодості.

Сестра Ротару Ауріка показала ідеальне молоде обличчя

Вдячна сестра Ротару насамперед своїй генетиці. Вона відзначила, що батьки, попри все, що пережили за свої роки вміли виглядати моложаво та ефектно. Сама ж популярна білявка вдало підкреслила аристократичні риси обличчя стильною стрижкою і холодним відтінком волосся.

Сестра Ротару Ауріка показала ідеальне молоде обличчя

Багато уваги Ауріка приділяє саме харчуванню. Вона дуже любить домашню їжу. З дитинства вона себе привчила їсти багато молочних продуктів. Співачка згадує, що у них у господарстві була корова, тож від сиру, ряжанки відбою не було.

Софія Ротару та Володимир Івасюк.

Не забуває жінка також і про фізичну активність. Зараз у свої роки вона намагається багато ходити, їздить на велосипеді. Щодо вина ставиться скептично, адже їхня родина сама займалася виробництвом цього напою. Тож виноградне зілля випити може Ауріка лише зі свого підвалу і лише на свято.

Сестри Ротару

Схожі новини