Сестра Ротару Ауріка показала ідеальне молоде обличчя та осину талію: Софію так не молодили навіть за гроші

Софія Ротару - беззаперечно яскрава зірка українсього шоу-бізнесу та улюблениця СНД. Вже давно не секрет, що її родина славиться талантами. Ось і сестра Ауріка вирішила не ховатися у тіні відомої родички та заявити про себе. Подивіться, якою неймовірною красою може похизуватися жінка.

Родина Софії Ротару нараховувала 6 діток. Всі, як на підбір талановиті. Старша сестра Зіна мала абсолютний слух і навчила молодших родичок співати українські, російські та молдавські пісні. Доньки стали справжньою відрадою для батьків, які пройшли Другу світову війну, і, як справжні фронтовики знали ціну мирному небу. У любові та злагоді виховували нащадків і навіть зіркова слава, популярність – випробування “мідними трубами” не змогли зламати сестринську любов.

Серед усієї своєї родини Софія Михайлівна завжди виділяла Ауріку. Аурелія  – молодша за свою знамениту сестру. Вона, можна сказати, пішла стопами української Примадонни, вступивши також до музичного училища та розпочавши кар’єру співачки. Жінки навіть записували спільні композиції. Ауріка і зараз є цікава публіці. У 2021 році вона випускала композиції, а тепер у програмі “Викриття.Післямова” вирішила поділитися секретами молодості.

Сестра Ротару Ауріка показала ідеальне молоде обличчя

Вдячна сестра Ротару насамперед своїй генетиці. Вона відзначила, що батьки, попри все, що пережили за свої роки вміли виглядати моложаво та ефектно. Сама ж популярна білявка вдало підкреслила аристократичні риси обличчя стильною стрижкою і холодним відтінком волосся.

Сестра Ротару Ауріка показала ідеальне молоде обличчя

Багато уваги Ауріка приділяє саме харчуванню. Вона дуже любить домашню їжу. З дитинства вона себе привчила їсти багато молочних продуктів. Співачка згадує, що у них у господарстві була корова, тож від сиру, ряжанки відбою не було.

Софія Ротару та Володимир Івасюк.

Не забуває жінка також і про фізичну активність. Зараз у свої роки вона намагається багато ходити, їздить на велосипеді. Щодо вина ставиться скептично, адже їхня родина сама займалася виробництвом цього напою. Тож виноградне зілля випити може Ауріка лише зі свого підвалу і лише на свято.

Сестри Ротару
реклама

Поділіться статтею

Надія Мейхер

Улюблениця Меладзе Надія Мейхер приміряла елегантний діловий костюм, забувши про інший одяг: “Все засвітила”

Надія Мейхер - одна із найбажаніших артисток у вітчизняному шоу-бізнесі. Екс-віагрянку вже протягом двадцяти років регулярно включають до рейтингів найкрасивіших жінок України. Сама 39-річна зірка активно працює над своїм зовнішнім виглядом та фігурою, щоб залишати за собою цей статус.
Ірина Горова

Зробила модну стрижку боб-каре та омолодилася: Ірина Горова показала себе в повній красі, аби Потап кусав лікті

Продюсерка Ірина Горова - колишня дружина Олексія Потапенка, який зараз будує сім'ю з колегою по дуету Настею Каменських. Про особисте життя самої Ірини відомо небагато - жінка не любить підіймати цю тему на публіці та під час інтерв'ю. Проте про свої захоплення та роботу бізнес-леді розповідає із задоволенням.
Влад Яма розчулив повідомленням

Влад Яма ніжно обхопив круглий животик дружини Ліліани і розчулив повідомленням: “Нарешті дівчинка”

Не так давно найпопулярніший український хореограф Влад Яма заінтригував фанатів заявою про те, що мріє стати батьком дівчинки. Єдиному сину знаменитості Леону лише 6 років, але зірковий татусь проявляє неймовірні таланти у сфері виховання. Тож шанувальники з нетерпінням чекають на новину про вагітність.
Церковне свято 5 грудня

Церковне свято 5 грудня: що можна і не можна робити свято Прокопія Кесарійського – традиції та прикмети

Святий Прокопій Кесарійський увійшов в історію не тільки, як церковний діяч, а як і видний історик, завдяки якому ми знаємо про гунів, Візантію та вторгнення тюркських племен на Балкани. Втім, сам день, відведений цьому вірянину, має таку сильну та унікальну енергетику, що заряджає кожного благословінням.
Олександр Пономарьов показав свій гарем

Зовсім не Олена Мозгова: Олександр Пономарьов показав свій гарем, що прикрашає його сірі холостяцькі будні

Особисте життя Олександра Пономарьова завжди цікавило його вірних шанувальниць, які підтримували артиста і під час розлучення з Оленою Мозговою, яке влетіло йому в копієчку, і під час розриву з Вікторією Мартинюк, яка звинувачувала його у численних зрадах. Що відбувається у житті Олександра зараз?

Популярне

Останні новини