Ведуча Оксана Марченко знову стала мамою дівчинки та показала перше фото з крихіткою: “Ще одне янголятко”

Відома українська телеведуча Оксана Марченко у цьому році вперше стала бабусею – її старший син та невістка народили зірці онука, але це не єдина радість в родині головної паломниці країни. Цього разу вона поділилася з фанатами чудовою новиною про появу ще однієї донечки.

Останнім часом життя Оксани Марченко переповнене подіями – як хорошими, так і поганими. На фоні хейту зі сторони шанувальників та конфлікту з владою телеведуча випустила авторську програму “Паломниця”, присвячену релігійній тематиці, а також переживала одні з найщасливіших моментів в родині.

Минулого року старший син героїні статті Богдан одружився на своїй обраниці Катерині, яка стала для Оксани невісткою. Весілля було неймовірно розкішним і з купою гостей, а вже за кілька місяців на світ з’явився первісток молодят – Віктор. Батьки назвали сина на честь дідуся Віктора Медведчука, хоча для Богдана він приходиться вітчимом. Марченко не може натішитися онуком і з задоволенням няньчить малюка.

Оксана Марченко стала бабусею — її син та невістка народили первістка
Оксана Марченко стала бабусею — її син та невістка народили первістка

Тільки-но зірка вперше показала обличчя маленького Віктора, як її підписники у соцмережі були схвильовані черговою важливою новиною. Так, у себе в Інстаграмі Оксана Марченко розповіла, що знову стала хрещеною мамою і показала фото з її новоспеченою донечкою:

“Ще одна моя похресниця! Ще одне янголятко”, – написала ведуча.

Оксана Марченко стала хрещеною матір'ю
Оксана Марченко стала хрещеною матір’ю
Оксана Марченко стала хрещеною матір'ю
Оксана Марченко стала хрещеною матір’ю

На таїнство хрещення знаменитість одягла стриману сукню в горошок, яку доповнила елегантним білим капелюшком з вуаллю, ошатною зачіскою і пальтом кремового кольору.

Варто зазначити, що Оксана – багатодітна хрещена мама. У неї їх щонайменше дев’ятеро. Марченко навіть хрестила скандально відомого боксера В’ячеслава Узелкова, а Нестор Шуфрич є її кумом.

Оксана Марченко хрестила В'ячеслава Узелкова
Оксана Марченко хрестила В’ячеслава Узелкова

Втім, для телеведучої неважливо, чи має світський статус родина, яка пропонує їй стати хрещеною матір’ю для своїх дітей:

“Хрестини – це не світський раут. Це таїнство. Усі сім’ї – це мої близькі, рідні люди, і не має значення, відомі їхні прізвища чи ні, так само як і ім’я моїх кумів. Я всіма однаково дорожу”, – розповідала Оксана в інтерв’ю КП.

Схожі статті