Софія Ротару так і не вийшла заміж за кохання усього свого життя: як виглядає велика любов народної артистки

У біографії Софії Михайлівни Ротару є багато пробілів та неоднозначних фактів. Колись співачка пообіцяла їх заповнити. Але за однієї умови: вона це зробить лише тоді, коли назавжди покине сцену. Роки йдуть, а вонаСтосунки з Володимиром Івасюком і не думає відкривати завісу до потаємної сфери свого життя.

Софія Михайлівна завжди притримувалася єдиної версії: у стосунках була лише з Анатолієм Євдокименко, за нього вийшла заміж, лише від нього народила, а коли поховала чоловіка, про інших і думати не посміла. Однак, журналісти довго копирсалися у минулому зірки і знайшли факти, які зірка досі не наважилася спростувати.

Стосунки з Володимиром Івасюком

Софія Ротару так і не вийшла заміж за кохання усього свого життя. Архівна світлина Володимира Івасюка

Про зв’язок Володимира Івасюка та на той час вже популярної Софії Ротару знали серед інтелігенції. Молоді люди не просто співпрацювали, а тісно спілкувалися. Ці події сталися саме у той проміжок часу, коли Анатолій Євдокименко залицявся до артистки, але не отримував знаків уваги у відповідь.

Деякі представники преси насмілилися припустити, що Софія Михайлівна навіть була заміжня за Володимиром, але спираючись на біографічні дані, цього стверджувати ніяк не можна. А от факт любовних стосунків з Івасюком Софія Ротару так ніколи і не спростувала.

Софія Ротару так і не вийшла заміж за кохання усього свого життя. Архівна світлина Володимира Івасюка

Колеги артистки навіть якось розповіли, що вона народила від нього донечку, яку роками ховає від публіки.

Варто відмітити, що співачка поквапилася пояснити ігнорування залицянь від майбутнього чоловіка. Знаменитість назвала це грою. Мовляв, не мала на думці нічого поганого, а просто так фліртувала. При цьому за довгу кар’єру народної артистки їй довелося багато разів чути, як сторонні чоловіки звинувачують її у романах з нею, або приписують її стосунки з іншими.

реклама

Поділіться статтею

Гороскоп на 6 грудня 2021 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 6 грудня 2021 року для всіх знаків зодіаку: день, у який варто відкласти будь-які придбання

Гороскоп на 6 грудня 2021 року для всіх знаків зодіаку обіцяє непростий день. Вам може здаватися, що ви впіймали удачу за хвіст, але це хибне враження. Варто обережно обходитися з грошима, не робити поспішних рішень та уникнути придбання, особливо дорогих.
Вагітна Катерина Осадча знову змушена ховати круглий живіт під балахонами

Вагітна Катерина Осадча знову змушена ховати круглий живіт під балахонами: з Горбуновим запланували дівчинку

Багатодітна мама Катерина Осадча декілька місяців тому народила третю дитину. Зіркова пара дуже хотіла дівчинку, але батьки не можуть натішитися появі хлопчика. Наразі телеведучі не говорять, чи зупиниться вони на тій кількості спадкоємців, яка вже є у них. Але фанати справедливо підозрюють, що пара таки наважиться на дівчинку.
Олександр Пономарьов став багатодітним татусем

Олександр Пономарьов став багатодітним татусем і розповів, як це сталося: “Потім змирився, звик”

Олександр Пономарьов схвилював мережу несподіваним повідомлення, яке стосується його дітей. Раптово у музиканта з'явилося багато дітлахів, що дуже потішило його фанатів. Як так сталося, що немолодий виконавець обзавівся дітьми, дізнайтеся в нашій статті.
Злата Огнєвіч і прокоментувала

Злата Огнєвіч не ховає розчарування і прокоментувала “невдалий” вибір переможця Холостячки-2: “Це не моє”

Після фіналу головного романтичного шоу України "Холостячка" Златі Огнєвіч довелося зіштовхнутися з хейтом, який пов'язаний з вибором її чоловіка. Аудиторія впевнена, що Злата скоїла помилку і обрала не того, в кого закохалася. Співачка не витримала і дала відсіч користувачам.
Оля Полякова публічно назвала Каменських хвойдою

Оля Полякова публічно назвала Каменських хвойдою: ображена Настя відповіла не словом, а ляпасом

Оля Полякова неодноразово потрапляла у скандали через свій гострий язик. Здається, на цей раз вона перевершила себе, адже дозволила собі прямо в ефірі назвати українську поп-діву Каменських хвойдою. Чому так сталося і як відповіла Суперблондинці Настя, дізнайтеся у нашій статті.

Популярне

Останні новини