Зірки Голлівуду з українським корінням: Міла Йовович. леонардо ДіКапіо, Девід Духовни та інші

Ми знаємо багато зірок культових голлівудських фільмів, але можемо навіть не здогадуватися про їхнє походження. Саме так сталося з нашими наступними героями.

Леонардо ДіКапріо

Леонаро ДіКапріо
Леонаро ДіКапріо

Хто б міг подумати, що улюбленець жіночої частини планети і красунчик з «Титаніка» Леонардо ДіКапріо має українське коріння? Звичайно, актор не народився в Україні, але його бабуся – корінна українка і справжня одеситка.

 

Міла Йовович

Міла Йовович
Міла Йовович

Головна героїня фільму «5 елемент» не просто має українське коріння. Вона народилася в Києві, а дитинство провела у Дніпрі.

Навіть ставши знаменитою, дівчина не забуває свою батьківщину і мову. Активно використовує українські мотиви у одязі, а у 2014 році допомагала учасникам Євромайдану.

 

Міла Куніс

Міла Куніс
Міла Куніс

Дівчина народилася у Чернівцях і прожила там до 7-ми років. Хоча після виїзду родини до Сполучених Штатів акторка довго звикала до нового, вона перестала асоціювати себе з Україною. І вважає себе американською єврейкою.

Ольга Куриленко

Ольга Куриленко. Кадр з фільму "Квант милосердя"
Ольга Куриленко. Кадр з фільму “Квант милосердя”

Українська дівчина Джеймса Бонда народилася у Бердянську. Шлях до слави не був легким: важке дитинство, переїзд до Парижу і робота моделлю. А після цього – стрімка кар’єра актриси і робота з легендами світового кінематографу.

 

 Девід Духовни

Девід Духовни
Девід Духовни

Зірка серіалів «Секретні матеріали» та «Californication» все життя вважав себе вихідцем з Росії. І лише не так давно дізнався про своє українське коріння. Виявилося, що його батько був киянином, який у пошуках кращої долі виїхав до Сполучених Штатів. А дідусь актора жив у Бердичеві.

 

Стівен Спілберг

Стівен Спілберг
Стівен Спілберг

Один з найвідоміших і найзатребуваніших режисерів Голлівуду насправді дуже любить борщ і Україну. Весь секрет в тому, що обидва дідусі Стівена Спілберга – українці. Один – з гумористичної Одеси, а інший – з козацького Кам’янця -Подільського.

Голлівуд ще здатен дивувати не лише фільмами і скандалами відомих акторів і режисерів, а й походженням улюбленців мільйонів.

spot_img

Схожі статті