Одна вагітна, інша стала КМС: доля найменших зірок серіалів “Вороніни”, “Свати”, “Татусеві доньки”

Вони милували глядачів своїми витівками протягом багатьох сезонів. Найменші акторки серіалів "Вороніни", "Свати", "Татусеві доньки" назавжди лишаться у пам'яті фанатів, як гарненькі дівчата, але у реальному житті це вже зовсім дорослі молоді особи. Подивіться, як змінилося їхнє життя.

Ці серіали дивилася буквально вся країна. “Свати”, “Татусеві доньки”, “Вороніни” – стали улюбленими телеепопеями. Особливу увагу у цих картинах привертали діти-актори. Вони милували глядача та вражали здібностями.

Дізнайтеся, як склалася доля найменших зірочок вітчизняного кінематографа та подивіться, як вони виросли за роки без зйомок.

Катерина Старшова

Доля найменших зірок серіалів “Вороніни”, “Свати”, “Татусеві доньки”

Ця тендітна дівчина ледь-ледь нагадує маленьку пустунку Пуговку з серіалу “Татусеві доньки”. У картині вона вдало зіграла роль найменшої сестрички.

Пройшли роки і головним заняттям дівчини стало не кіно, а спорт. А ще у 2018 році вона заявила, що вагітна та показала фото з животиком. Артистці тоді було лише 16 років.

Одна вагітна, інша стала КМС: доля найменших зірок серіалів “Вороніни”, “Свати”, “Татусеві доньки”

Втім, зараз відомо, що дітей у неї насправді немає.

Марія Ільюхіна

Доля найменших зірок серіалів “Вороніни”, “Свати”, “Татусеві доньки”

На екрані вона грала свою тезку Марійку у серіалі “Вороніни”.

Дівчинка буквально росла на зйомках передачі. Підкорювала глядачів неймовірна схожість дитини з її кінематографічними батьками. Ну дуже органічно виглядала родина.

Зараз, звісно, Марійкою акторку вже важко назвати. Їй 17 років. Вона завзято займається спортом та навіть має високе звання. Ільюхіна – КМС з гімнастики. У вільний час знімає відео для соціальних мереж.

Анна Кошмал

Анна Кошмал тоді та зараз
Доля найменших зірок серіалів “Вороніни”, “Свати”, “Татусеві доньки”

Юна, чарівна та кумедна Женя зі “Сватів” стала серцем передачі. Разом з нею глядачі могли поринути знову у свої дитячі переживання і радості. Засвітилася вона у 5-му сезоні.

Зараз Анна Кошмал доросла жінка, яка у 2017 році вийшла заміж, а за рік після шлюбу народила сина. Продовжує розвивати себе як акторка ця молода талановита особа.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Сенсація

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини