Іванна Онуфрійчук — зрадниця? Зірка крутила романи одразу з двома олігархами і отримувала коштовні подарунки

Відома українська телеведуча Іванна Онуфрійчук ніколи не приховувала того факту, що живе у квартирі, на яку заробила не сама, і їздить на автомобілях, що дісталися їй від залицяльників. Про це говорити їй не соромно, і вона не вважає, що такі речі можуть бути розтлумачені погано.

Нещодавно нова зірка “Танців”, яка посіла місце телеведучої Тіни Кароль, розповіла про свого колишнього коханця, а також про знайомство з нинішнім чоловіком Алмазом журналістам “Зіркового шляху”.

Іванна Онуфрійчук була з одним, і вела листування з іншим

Іванна Онуфрійчук
Іванна Онуфрійчук крутила романи одразу з двома олігархами

В Іванни Онуфрійчук було кілька романів з впливовими й заможними чоловіками. Найбагатший з них подарував коханій квартиру в центрі Києва та авто марки Bentley. До знайомства з казахським мільйонером Алмазом Іванна Онуфрійчук зустрічалась з бізнесменом з Білорусі, ім’я якого не розсекречує. Чоловік дуже красиво залицявся і, попри свій статус, намагався сподобатися сім’ї обраниці.

Юрій Горбунов та Іванна Онуфрійчук
Іванна Онуфрійчук крутила романи одразу з двома олігархами

Пара була разом майже 4 роки, але до весілля справа так і не дійшла, тому що чоловік не хотів приїжджати до України, а Іванну не запрошував у Білорусь. Він запропонував їй шлюб на відстані, і жінка відмовила. Втім, це розставання її не надто засмутило, адже наприкінці її стосунків з білоруським олігархом вона вже активно переписувалася з казахським мільйонером Алмазом. Хтось назве це зрадою, для когось такі речі абсолютно терпимі.

Пара стала подружжям на Мальдівах, а зараз вони проживають у Швейцарії. Заради зйомок у проєкті Іванні довелося обманути чоловіка і приїхати в Київ. Алмаз цього вчинку не оцінив.

Популярне зараз

Схожі новини