Як виглядає екс-чоловік Ольги Фреймут, який покинув її у чужій країні з малюком: на вигляд сама порядність

Старша донька Ольги Фреймут, її первісток Злата Мітчелл народилася, як результат роману зірковою мами з іноземцем. Телеведуча збиралася осісти за кордоном і стати дружиною англійцю. Втім, чоловік виявився зовсім не тим, за кого його прийняла зірка.

У Ольги Фреймут є старша донька з дуже незвичайним ім’ям — Злата Мітчелл. Звучить так воно не з проста, а тому що батько дівчинки – іноземець.

Як виглядає Ніл Мітчелл?

З першим цивільним чоловіком Ольга познайомилася у далекій Британії під час прогулянки із подругою. Ніл Мітчелл був етнічним британцем і дуже галантно залицявся до українки, та незабаром підкорив її серце.

Ніл Мітчелл
Як виглядає екс-чоловік Ольги Фреймут? Ніл Мітчелл

Закохані стали жити разом, проте стосунки дали тріщину, і, будучи вже вагітною, Ольга покинула Ніла. Спочатку вона переїхала на орендовану квартиру в Лондоні, а потім і зовсім повернулася до рідної України.

Володимир Локотко і Ольга Фреймут
Як виглядає екс-чоловік Ольги Фреймут. Нинішній чоловік зірки Володимир Локотко  разом з нею

“Він не мого менталітету, страшенно ревнував, мені з ним було нудно. Він був агресивний, неприємний, він мені став нецікавий… Я зрозуміла, що моїй дитині такий батько не треба”

Звісно, довго Ольга Фреймут у Холостячках не перебувала і знайшла собі офіційного чоловіка. Свій вибір в особі Ніла не схвалює і навіть стидається. Каже, що психологічно не була готова обрати гідного чоловіка.

“Мій перший чоловік — це чоловік періоду мого рагульства, коли я носила підшкірну куртку і туфлі на абсцесах, які цокали”, — коментує зірка.

Варто відмітити, що Ніл не спілкується зі своєю донькою і не проявляє ніякого інтересу до неї. Злата, в свою чергу, знайшла собі батько в особі Володимира Локотко, з яким зіркова мама закрутила роман близько шести років тому. Зараз зіркова родина як ніколи повноцінна та щаслива.

реклама

Поділіться статтею

Андрій Данилко розцвів поруч з граціозною білявкою

Андрій Данилко розцвів поруч з граціозною білявкою: почуття до Інни Білоконь далеко в минулому?

Деталі особистого життя Андрій Данилка недоступні ні для його оточення, ні для широких мас. Співак повністю виключив можливість такої ситуації, коли назовні виходять речі, що не варто знати громадськості. Тим не менш, у мережу час від часу потрапляють кадру, з яких можна зробити певні висновки.
Наталя Могилевська

Самотня Могилевська розщедрилася та зробила Дантесу несподіваний подарунок: “Я так довго чекала”

Наталя Могилевська була першою продюсеркою співака Володимира Дантеса. Зіркова кар'єра артиста розпочалася з другого сезону української "Фабрики зірок", наставницею якого була саме Наталя. Декілька років тому виконавець вирішив зробити паузу в сольній кар'єрі, проте тепер повертається на сцену.
Максим Галкін зізнався, що двійнята Ліза та Гаррі мучаться від ревнощів

Максим Галкін зізнався, що двійнята Ліза та Гаррі мучаться від ревнощів: “Встають між мною і…”

Відомий російський гуморист Максим Галкін в вперше розповів, що його діти Ліза топ Гаррі мучаться від ревнощів. Не дивлячись на те, який з коміка вийшов прекрасний батько, у сім'ї все одно присутні негативні емоції, які дуже цікаво проявляються. Усі деталі в статті.
Вагітна дружина Романа Сасанчина повідомила про кризу у новоствореній сім'ї

Вагітна дружина Романа Сасанчина повідомила про кризу у новоствореній сім’ї: не дарма затягнули з розписом

Днями вагітна наречена Романа Сасанчина стала його офіційною дружиною. Новина сколихнула мережу, адже дівчина має от-от народити і ніхто не сподівався на розпис молодих людей, поки кохана зірки знаходиться у такому стані. Чому пара поквапилася і про які конфлікти розповіла дружина Романа?
Оля Полякова

Олю Полякову включили до списку знакових діячів культури: хто і за які заслуги просунув Суперблондинку в топ

Оля Полякова - одна з найбільш популярних співачок на вітчизняній естраді. Суперблондинку сцени можна назвати неоднозначною - не всі слухачі сприймають її яскравий та екстравагантний образ, проте заперечити те, що Полякова змогла створити свій неповторний стиль у творчості - неможливо.

Популярне

Останні новини