Гросу після розлучення з Комковим заїкнулася про шлюбний контракт з новим коханим: сюрприз для Полянського

Відома українська співачка Аліна Гросу має за плечима один невдалий шлюб, який закінчився ще до першої річниці. Після розлучення з Олександром Комковим зірка залишилася навіть без спільного кота, адже шлюбних контрактів пара не укладала. Чи повторить артистка цю помилку у стосунках з Романом Полянським?

Влітку 2019 року весь бомонд вітчизняного шоу-бізнесу гуляв на розкішному весіллі Аліни Гросу та московського бізнесмена Олександра Комкова. Не прошло і року, як молоді люди розлучилися. Як виконавиця розповідала сама, чоловік просто поставив її перед фактом, що знайшов іншу, більш заможну жінку.

Пара жила в купленій на подаровані на весілля гроші, однак після розлучення Аліна звідти з’їхала. Єдине, що вона хотіла з собою забрати – їхнього кота, але Комков його віддавати не схотів. Лише згодом Гросу зрозуміла, що це тільки на краще, адже у її нового коханого, російського актора Романа Полянського, алергія на котів.

Аліна Гросу помирилася з колишнім чоловіком Олександром Комковим
Колишній чоловік Аліни Гросу Олександр Комков

Стосунки у них серйозні, закохані ще не одружені, проте вже планують побудувати власний будинок. Спочатку вони хотіли квартиру, а потім вирішили, що дім – кращий варіант. Особливо, із заділом на майбутніх дітей. Про це Аліна розповіла в інтерв’ю для “КП в Україні“, а також пояснила свою позицію щодо шлюбного контракту з Полянським:

“Я дуже добре знаю Рому і, мені здається, краще, ніж свого колишнього чоловіка в плані людських якостей. Я його бачила в шлюборозлучному процесі. І, по правді, не моя це справа, але я вважаю, що він дійсно дуже хороша людина. Він завжди і всім допоможе, він не поганий, не підлий, тому чекати від нього якихось підводних каменів, підписувати з ним якісь безглузді контракти я не збираюся”, – заявила співачка.

Аліна Гросу і Роман Полянський планують дітей
Аліна Гросу і Роман Полянський планують дітей

Ще до стосунків з Гросу Полянський був одружений і має дитину від екс-дружини. Аліна тепло спілкується з його дочкою Марфою, завжди радіє її успіхам, а коли є можливість, проводить час разом з Романом і майбутньою падчеркою.

реклама

Поділіться статтею

Андрій Данилко розцвів поруч з граціозною білявкою

Андрій Данилко розцвів поруч з граціозною білявкою: почуття до Інни Білоконь далеко в минулому?

Деталі особистого життя Андрій Данилка недоступні ні для його оточення, ні для широких мас. Співак повністю виключив можливість такої ситуації, коли назовні виходять речі, що не варто знати громадськості. Тим не менш, у мережу час від часу потрапляють кадру, з яких можна зробити певні висновки.
Наталя Могилевська

Самотня Могилевська розщедрилася та зробила Дантесу несподіваний подарунок: “Я так довго чекала”

Наталя Могилевська була першою продюсеркою співака Володимира Дантеса. Зіркова кар'єра артиста розпочалася з другого сезону української "Фабрики зірок", наставницею якого була саме Наталя. Декілька років тому виконавець вирішив зробити паузу в сольній кар'єрі, проте тепер повертається на сцену.
Максим Галкін зізнався, що двійнята Ліза та Гаррі мучаться від ревнощів

Максим Галкін зізнався, що двійнята Ліза та Гаррі мучаться від ревнощів: “Встають між мною і…”

Відомий російський гуморист Максим Галкін в вперше розповів, що його діти Ліза топ Гаррі мучаться від ревнощів. Не дивлячись на те, який з коміка вийшов прекрасний батько, у сім'ї все одно присутні негативні емоції, які дуже цікаво проявляються. Усі деталі в статті.
Вагітна дружина Романа Сасанчина повідомила про кризу у новоствореній сім'ї

Вагітна дружина Романа Сасанчина повідомила про кризу у новоствореній сім’ї: не дарма затягнули з розписом

Днями вагітна наречена Романа Сасанчина стала його офіційною дружиною. Новина сколихнула мережу, адже дівчина має от-от народити і ніхто не сподівався на розпис молодих людей, поки кохана зірки знаходиться у такому стані. Чому пара поквапилася і про які конфлікти розповіла дружина Романа?
Оля Полякова

Олю Полякову включили до списку знакових діячів культури: хто і за які заслуги просунув Суперблондинку в топ

Оля Полякова - одна з найбільш популярних співачок на вітчизняній естраді. Суперблондинку сцени можна назвати неоднозначною - не всі слухачі сприймають її яскравий та екстравагантний образ, проте заперечити те, що Полякова змогла створити свій неповторний стиль у творчості - неможливо.

Популярне

Останні новини