Світлана Лобода з обручкою на пальці розповіла про чоловіка, до якого переїхала в Європу: “Старший за мене”

Світлана Лобода вперше за багато років дала ексклюзивне інтерв'ю Марії Єфросиніній, якій розповіла про свого нового обранця. Співачка не змогла приховати романтичних почуттів до коханого і здивувала ніжним ставленням до нього. Про переїзд зірки, обручку та інше, детальніше читайте в статті.

На днях відома українська телеведуча Маша Єфросиніна взяла у Світлани Лободи велике інтерв’ю в рамках передачі “Экзамен”, під час якого вона розповіла про колишнього чоловіка, нового обранця і пояснила, чому ж не давала концертів в Україні протягом чотирьох років.

Світлана Лобода заручена

На цей раз артистка не стала приховувати, що в неї з’явився новий коханий, який набагато старший за неї, сильніший і змушує її посувати у сторону її музикальну кар’єру, коли він поруч. Світлана зізналася, що заради стосунків з ним вона переїхала до Європи і може відкласти роботу на ніч, щоб провести з коханим час.

“Ну, він мене ламає, і в силу того, що я його дуже люблю… Я поступаюся. От коли мені говорять: “Ось знову ти тут працюєш, я ж просив виділити час мені на відпочинок” і думаю: “Так, так, так, ось тут треба трошки розгребти, а вночі я попрацюю, зроблю пісню, а зараз проведу час з ним”. Тому що коли в тебе дуже сильне почуття. А воно в мене сильне на протязі тривалого часу, і воно не зникає”, — зізналася Маші Світлана.

Не приховалася від Маші та її глядачів обручка на безіменному пальці артистки. Прикраса з величезним каменем одразу ж кинулася в очі журналістці, яка почувши сенсацію, запитала, чи ця каблучка була подарована Світлані на заручини. Зірка дуже невпевнено, але заперечила це припущення.

Світлана Лобода заручена. Кадр зі зйомок інтерв’ю

Але згодом вона почала показувати, як саме ця обручка була подарована і попросила в Маші зупинитися. Мовляв, і так забагато розповіла. Уся ця сцена наштовхує на думку, що Світлана таки наречена.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини