Світлана Лобода з обручкою на пальці розповіла про чоловіка, до якого переїхала в Європу: “Старший за мене”

Світлана Лобода вперше за багато років дала ексклюзивне інтерв'ю Марії Єфросиніній, якій розповіла про свого нового обранця. Співачка не змогла приховати романтичних почуттів до коханого і здивувала ніжним ставленням до нього. Про переїзд зірки, обручку та інше, детальніше читайте в статті.

На днях відома українська телеведуча Маша Єфросиніна взяла у Світлани Лободи велике інтерв’ю в рамках передачі “Экзамен”, під час якого вона розповіла про колишнього чоловіка, нового обранця і пояснила, чому ж не давала концертів в Україні протягом чотирьох років.

Світлана Лобода заручена

На цей раз артистка не стала приховувати, що в неї з’явився новий коханий, який набагато старший за неї, сильніший і змушує її посувати у сторону її музикальну кар’єру, коли він поруч. Світлана зізналася, що заради стосунків з ним вона переїхала до Європи і може відкласти роботу на ніч, щоб провести з коханим час.

“Ну, він мене ламає, і в силу того, що я його дуже люблю… Я поступаюся. От коли мені говорять: “Ось знову ти тут працюєш, я ж просив виділити час мені на відпочинок” і думаю: “Так, так, так, ось тут треба трошки розгребти, а вночі я попрацюю, зроблю пісню, а зараз проведу час з ним”. Тому що коли в тебе дуже сильне почуття. А воно в мене сильне на протязі тривалого часу, і воно не зникає”, — зізналася Маші Світлана.

Не приховалася від Маші та її глядачів обручка на безіменному пальці артистки. Прикраса з величезним каменем одразу ж кинулася в очі журналістці, яка почувши сенсацію, запитала, чи ця каблучка була подарована Світлані на заручини. Зірка дуже невпевнено, але заперечила це припущення.

Світлана Лобода заручена. Кадр зі зйомок інтерв’ю

Але згодом вона почала показувати, як саме ця обручка була подарована і попросила в Маші зупинитися. Мовляв, і так забагато розповіла. Уся ця сцена наштовхує на думку, що Світлана таки наречена.

реклама

Поділіться статтею

Єгор Гордєєв і Неля Шовкопляс показали свої почуття всій країні

Єгор Гордєєв і Неля Шовкопляс одягли парні костюми та нарешті показали свої почуття всій країні: “Люблю”

Стосунки колег та партнерів по студії Єгора Гордєєва та Нелі Шовкопляс давно інтригують публіку. Деяким глядачам здається, що їхні взаємини занадто близькі, і чоловіку телеведучої є через що хвилюватися. Тим часом, зірки не тільки не звертають увагу на чутки, але і продовжують підживлювати інтригу.
Олександр Пономарьов показав юну фаворитку

Олександр Пономарьов показав юну фаворитку: різниця у віці з дівчиною вражаюча — не менше 30 років

Олександр Пономарьов нечасто демонструє своє життя та його нюанси. Особисте він вважає за краще приховувати від фанатів. Тим більше, що його попередні два шлюби закінчилися доволі скандально. Однак, є деталі, якими він охоче поділиться в соціальній мережі.
Зіркові шлюби з великою різницею у віці

Нерівні зіркові шлюби з великою різницею у віці: Галкін і Пугачова, Павлік і Репяхова, Петросян і Брухунова

0
Нерівні шлюби серед зірок стають вже звичним явищем, адже все частіше в шоу-бізнесі з'являються пари з великою різницею у віці. Відомі люди поєднують свої долі з пасіями значно молодшими за них, і своїм прикладом доводять – коханню кожен вік підвладний.
Як виглядає чоловік Олени Фроляк, якому вона народила двох дітей

Як виглядає чоловік Олени Фроляк: бородатий статний красень з довгим волоссям, якому ведуча народила 2 дітей

0
Відома українська журналістка Олена Фроляк є незмінною ведучою програми "Факти ICTV" протягом багатьох років. Та не лише запаморочливою кар'єрою вона може похвалитися. Поза камерами Олена перетворюється на люблячу дружину і турботливу матір, тож як виглядають її чоловік і діти?
Гороскоп на 1 грудня 2021 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 1 грудня 2021 року для всіх знаків зодіаку: день, у який прокинеться віра в дива та людей

Гороскоп на 1 грудня 2021 року для всіх знаків зодіаку обіцяє вам незабутні емоції та відчуття, що все змінюється. Не забувайте допомагати іншим, ділитися щастя, співпереживати, виражати свою вдячність. Якщо ви волієте змінити цей світ, то починайте себе і побачите, що це приносить результати.

Популярне

Останні новини