Алла Пугачова зникла з фото Максима Галкіна, а він бігає по гадалках: п’ятий шлюб Примадонни розхитався?

До того, як знайти своє сімейне щастя, Алла Пугачова пережила чотири розлучення. Примадонна славиться своїм сильним та екстравагантним характером, тож не дивно, що далеко не кожен чоловік здатен приборкати артистку. Не змогли втримати Аллу ні Філіп Кіркоров, ні литовець Міколас Орбакас, якому вона подарувала доньку Крістіну, ні продюсер Болдін.

Найдовші стосунки в Алли Борисівни склалися з чоловіком, який на 27 років молодший за неї, – у 2011 році улюблениця мільйонів вийшла заміж за шоумена Максима Галкіна. Зараз пара проживає разом у своєму маєтку-замку під Москвою, де вони виховують двох дітей.

Максим Галкін та Алла Пугачова
Максим Галкін та Алла Пугачова з дітьми

Зіркове подружжя мріяло про спільних дітей, однак Пугачова через вік вже не могла виносити маля, до того ж у неї були проблеми зі здоров’ям. Тож у 2012 році вони звернулися за допомогою до сурогатної матері, яка у вересні 2013-го подарувала їм двійнят, який назвали Лізою та Гарі.

Щасливий зірковий татусь регулярно ділиться яскравими фото та відео з нащадками в особистому блозі. Коментатори називають Галкіна прикладом для усіх татусів, адже він постійно вигадує нові ігри для сина та доньки.

Гаррі та Ліза Галкіни
Гаррі та Ліза Галкіни

Останнім часом фанати Алли та Максима занепокоїлися – дружина практично перестала з’являтися на сторінках у чоловіка. Зараз ведучий сконцентрувався на розважальному контенті та роботі, тож тепер, окрім сім’ї, в особистому блозі можна побачити й інший контент. Наприклад, нещодавно Галкін переодягнувся в гадалку для нового жартівливого ролику.

Чи дійсно між Примадонною та Галкіним стався який розлад – невідомо. Насправді, Алла не любить часто з’являтися у соціальних мережах, тож скоріш за все між парою все добре, просто Максим зараз погружений у роботу.

Схожі новини