Олена Кравець переживає кризу у стосунках з чоловіком, а її шлюб тріщить по швах: “Я його таким ще не знаю”

Відома українська юристка Олена Кравець вперше зізналася, що переживає непросту кризу у шлюбі зі своїм чоловіком, і навіть відвідує психотерапевта. Що підвело зірку до візитів до спеціаліста, і як зіркова пара намагається владнати свої проблеми, читайте детально у нашій статті.

Відома українська гумористка Олена Кравець завжди намагалася тримати своє особисте життя за сімома замками і не впускати журналістів туди, де їм не місце. Так, про її вагітність преса дізнавалася лише на останніх термінах, а про сенсації було годі й бажати.

Олена Кравець вперше розповіла, як зірвалася її вагітність
Олена Кравець переживає кризу у стосунках з чоловіком

Втім, останнім часом Олена все більше відкривається аудиторії, і починає обговорювати навіть  найособистіші речі, які збивають з пантелику.

Олена кравець переживає з чоловіком Сергієм кризу

Так, нещодавно артистка давала ексклюзивне інтерв’ю, в якому зізналася, що її шлюб переживає серйозну кризу. Більш того, це вже не перший раз, коли вона та її чоловік Сергій випробовуються на міцність побутовими проблемами. Але зараз справа дійшла такої точки, що обидва ходять до психотерапевта обговорювати свої питання.

Олена Кравець
Олена Кравець переживає кризу у стосунках з чоловіком

“Я розумію, що я його таким ще не знаю. І не буду лукавити, кожен з нас проходить індивідуальну терапію. У нас раніше була спільна терапія, були в нашому житті обставини, які привели нас до спеціалістів. Це дуже нам допомогло. І це певний зріст, який не може не відбиватися на якості наших стосунків у родині. Для мене основний критерій – це легкість”, – підсумувала артистка.

При цьому Олена повільно підводить до того, що це лише черговий етап у їхніх стосунках, який пройде, як і всі попередні, а їхній союз продовжується, але вже на новому рівні. Сподіватимемося, що це дійсно так, адже у подружжя підростають маленькі діти, яким всього по чотири рочки.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини